1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ

Makrome Nasıl Örülür?

Tarih: 02.06.2022 17:09
Makrome Nasıl Örülür?

Makrome Nasıl Örülür?

Makrome nasıl örülür üzerine en popüler teknikleri ele aldık. Bu içeriğimizde makrome ipi yakından tanıyacak ve şık örgü üretimleri yapmaya hazır olacaksınız. En ekonomik fiyatları ile mağazamızda yer alan makrome ipi ve diğer tüm ipler için Örgü İpi kategorimize keyifle bakabilirsiniz. 
Aynı zamanda da makrome örgünün nasıl örüldüğünü gördükten sonra birçok örgü projesini kolaylıkla yapabileceksiniz. Peki, makrome ipi ile ilgili detaylar nelerdir? Önce bu soruya açıklık getirelim ve sonrasında ise en güzel makrome örgü aşamasına geçelim. Şimdiden keyifli örgü örmeler diliyoruz ve başlıyoruz. 

Makrome İpi Ne Demek?

Makrome ipi örgü dünyasının belki de en sevilen örgü iplerinden bir tanesidir. Bu ip ile çeşitli projelerde yer alabilirsiniz. Birbirinden şık örgü tasarımlarına imza atacağınız örgüler için makrome ipleri kullanabilirsiniz. Üstelik içerik ve kaliteli olarak birinci sınıf olan bu ip türünü yummak mağazamız üzerinden en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.
Zira mağazamızdan alacağınız makrome ip ve diğer tüm ürünler ekonomik fiyatları ile sizleri adeta şaşırtacak. Ve ekonomik, keyifli bir alışveriş yapmak sizlerin de hakkı. O zaman bugün mağazamıza uğrayın ve makrome örmek için ihtiyacınız olan tüm gönül rahatlığıyla alın. Makrome ipiniz de hazırsa şimdi makrome nasıl yapılır aşamasına geçebiliriz. 

Makrome Nasıl Yapılır?

Makrome yapacağınız modellere göre değişiklik gösterir. Çanta modelleri için farklı şekilde örülen makromeler mesela duvar süsleri için de farklı adımlarla örülebilmektedir. Yazımızın devamında makrome ile neler yapılabilir kısmına yer verdik. Ancak öncesinde genel olarak makrome nasıl yapılır buna bakalım. 
Makrome yapmak için öncesinde tekniklere başlamadan çok iyi bir düğüm atılması gerekir. İplere düğüm atarak ilerlediğiniz takdirde makrome işi daha sık olacak ve böylece sağlamlığı uzun ömürlü olacak. Makrome ile çalışacağınızda dört iplik ile işe başlamalısınız. İpleri ikiye katlayarak yapacağınız objeler arasından iplikleri geçirip birbirini karşılayacağı şekilde düğüm atmanız gerekiyor. 
Her makrome işinde de değişik desenler ortaya koyabilirsiniz. Kısacası önemli olan iyi ve bir o kadar da gergin düğüm atmaktır. Mesela makrome ile yapılabilecek birçok kolay tasarım vardır. Bu tasarımların bazıları da aşağıda yer almaktadır. Sizler de en kısa zamanda Makrome İpi alabilirsiniz. Ve böylece hayalinizdeki tasarımlara başlayabilirsiniz. 

Makrome ile Neler Yapılır?

Keyifli ve eğlenceli elle dokuma sanatlarından biri olan makrome ipi ile birden çok tasarımı ortaya koyabilirsiniz. Neler yapabileceğinizi merak ediyorsanız bu örnekler çok hoşunuza gidecek. O halde şimdi makrome ile yapılabilen el sanatlarına geçelim.
Duvar Süsü; salona, yatak odasına veya başka bir duvar aksesuarı olarak makrome iplerini tercih edebileceğinizi biliyor muydunuz?  Evet, ev aksesuarları başta olmak üzere her türlü yaşam alanına yakışabilecek duvar süslerinden biri de makromelerdir. Siz de yaşam alanınıza makromeler ile güzellik katabilirsiniz. 
Kilim; kalın makromeler ile örülen ve makrome ipleri ile istenilen ölçülerde tasarlanabilen kilimler de evlere oldukça şıklık katıyor.
Çiçek Askılığı; Tavana, duvara asılacak şekillerde de tasarlanabilen ve saksılık görevi görebilen duvar süslerinden biri olan farklı örme biçimlerinden makromelerden dilediğinizi seçebilir, aksesuar olarak kullanabilirsiniz. 
Perde; Mutfak, balkon perdesi olarak makromeyi tercih edebilirsiniz. Dekorasyon için birebir uyumlu özel ürünlerden bir tanesidir. 
Daha pek çok çeşitte makrome örgüler üretebilir, yaşadığınız her alana şıklık katabilirsiniz. Örme işlemleriniz içinde Örgü Şişi ve Tığlar kategorisine göz atabilirsiniz. 

Örgü Şişi Ve Tığlar Pahalı Mıdır?

Ekonominin her geçen gün hayli bir hızla değişmesi sürekli olarak fiyat konusunu gündeme getiriyor. Elbette ki her şeyde zam olduğu gibi birçok ürüne de zam geliyor. Ancak biz yummak mağazası olarak daima sizlerin işine yarayacak kaliteli ürünlerin satışını yapıyoruz. 
En önemlisi de sizleri memnun edecek fiyat seçeneklerini sunuyoruz. Bu yüzden de mağazamız üzerinden alışveriş yaparken keyif dolu anlar yaşayabilirsiniz. Kaliteyi ucuza alabileceğiniz bir yummak mağazamız var. Ne zaman isterseniz en iyi tasarımları yapmak için mağazamıza uğrayabilirsiniz. 

Uzun zamandır beklettiğiniz veya ertelediğiniz tasarımlar var mı? Ya da hayaliniz kurup sonradan vazgeçtiğiniz örgü projeleri var mı? o zaman sizlere şu kadarını söylemek istiyoruz. Tüm olumsuzlukları şimdi bir kenara bırakın. Ve mağazamıza gelerek ne kadar çok şanslı olduğunuza tanık olun. Çünkü aradığınız o tüm malzemeler, örgü ipleri vb. mağazamızın çeşitlenmiş kategorilerinde yer alıyor. 
Örgü iplerindeki renk çeşitliliği ve daha fazlası için mağazadan birçok ürün alabilirsiniz. Aynı zamanda da sevdiklerinize kucak dolusu mutluluklar yaşatacak ürünleri kendi el emeğiniz ile örebilirsiniz. Hatta hazır makrome düğümün nasıl yapılacağını öğrenmişken evinizin duvarları için şık askılar yapabilirsiniz. 
Sevdiklerinize doğum günlerinde uzatmak adına onlar için bir sürü aksesuar tasarlayabilirsiniz. Kısacası bugünden sonra artık proje tasarımlarınızı hayata koymaya başlayın. Hayallerinizi yaşatmak sizlerin elinde… Mağazamızın en değerli köşelerinde kendinizi seçkin hissetmek için sizleri mağazamıza bekliyoruz. Keyifli alışverişler dileriz.

 

Yükleniyor...