1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Bambu İp

Ürün bulunamadı.

Bambu ip diyorsanız ve nasıl bir ip olduğunu araştırıyorsanız örgü ailemize hoş geldiniz. Zira bugün siz de örgü örmeye ve el işi sanatına başlamaya karar verdiyseniz en doğrusunu yaptınız. Çünkü örgü sanatına başlamak hem size iyi gelecek hem de bu keyifli örgü sanatını bırakmak isteyemeyeceksiniz. Özellikle de siz hanımların ilgi odağı olan örgü işi için aradıkları tüm marka ve modellere mağazamızda yer verdik. Aradığınız ve ihtiyacınız olan malzemelerin tamamını bu adreste bulabilirsiniz. 

Bambu İp Nedir? 

Bambu ip, beyaz ve ince olan bir iplik türüdür. Örgü işi için sıklıkla tercih edilen, kullanışlı ve oldukça da popüler bir örgü ipidir. Bambu ip ve benzeri örgü iplerin doğal hammaddesi bambu ağaçlarıdır. Yani bambu ağaçları dilim dilim kesilir ve doğrandıktan sonra hamur halinde elyafa dönüştürülür. Bu işlemler sırasında ipliklerin tamamen doğal ve saf kalmasına dikkat edilir. 
Bambu ipliği, doğal yapısı sayesinde çok tercih edilmektedir. Çok ince olduğundan dolayı yıpranmaya dayanıklı ve sağlamdır. Örme veya dokuma işlemleri için de fazlasıyla uygundur. Diğer iplik türleri ile karışım halinde de kullanılabilmektedir. Özellikle de banyo havlusu, iç giyim ve bornoz üretimlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. 

Bambu İp Seçerken Nelere Dikkat Edilir? 

Bambu ip seçerken ilk dikkat edeceğiniz şey ipin kalitesi ve sağlamlığıdır. Zira örgü işine başlarken kullanacağınız ipin hem dayanıklı hem de işe yarar bir ip olması gerekir. Bambu ipi de örgü işi için tercih edilen belki de en sağlam ip türlerinden bir tanesidir. Ancak yine de örgü iplerini almadan önce ürün özellikleri ve açıklama kısmına göz atmanız önemlidir.
Özellikler ve açıklama kısmında ürüne ait ayrıntılar yer alır. İpin kalınlığı-inceliği, ipin gramajı, iplik türü vb. gibi özellikleri açıklama kısmında yazar. Ayrıca iplik için kullanılması gereken şiş numarası ve tığ numarası da yine bu kısımda yer alır. Böylece ipi almadan önce ip ile ilgili detaylı bilgileri öğrenebilir, kalitesinden ve işçiliğinden memnun kalacağınız ip türlerini alabilirsiniz. 

Bambu İp İle Neler Yapılabilir? 

Bambu ip ile yapabilecekleriniz oldukça geniştir. Atkısından çorabına, patiğinden pançosuna, hırkasından, bebek giysilerine kadar pek çok ürünü ortaya koyabilirsiniz. Üstelik sadece bunlarla da sınırlı kalmanıza hiç gerek yok. Çünkü bambu ip başta olmak üzere çoğu örgü ipi ile hayallerinizdeki o ürünlerin yaratıcısı olabilirsiniz. Zira hayallerinizi tasarıma dönüştürmek için ihtiyacınız olan tüm örgü işi malzemeleri mağazamızda sizlere özel olarak sunuluyor. 
Dilediğiniz zaman bambu ip alabilir, renkli ve eğlenceli örgüler örebilirsiniz. Bebeklere, çocuklara, yakınlarınıza ve en önemlisi de kendinize çok seveceğiniz birbirinden renkli örgüler örebilirsiniz. Örgü işine başladıktan sonra üreteceğiniz tüm ürünleri dilediğiniz kişilere armağan edebilir veya kendi emeklerinizden para kazanabilirsiniz. 

Bambu İp Nereden Alınır? 

Bambu ip nereden mi alınır? Elbette ki Türkiye’nin çok sevdiği renkli mi renkli yummak mağazamızdan alınır. Mağazamızda bambu ip modellerinden diğer tüm örgü ipi model ve markalarına kadar pek çok ip çeşidi bulunuyor. Kalın-ince, renkli, marka ve daha birçok özelliği ile çok sevilen örgü ipi modelleri mağazamızda sizleri karşılıyor olacak. Özellikle de aradığınız o tüm markalar bu adreste.
Bitti mi? Hayır, bitmedi… İhtiyacınız olan örgü şişleri, tığlar ve tuhafiye ürünleri de yine mağazamızda sizleri karşılıyor. Kısacası tüm ihtiyaçlarınıza yanıt olacak ürünleri mağazamız üzerinden dilediğiniz zaman alabiliri el işi ve örgü sanatına aşkla başlayabilirsiniz. Hayallerinizi ortaya koyarak yaratıcılığınızı konuşturmak için daha fazla zaman kaybetmeyin diyoruz. 

Bambu İpinde Esneme Oluyor Mu? 

Bambu ip de diğer örgü ipleri gibi oldukça kullanışlı ve dayanıklı olan bir ip türüdür. Örgü ören bayanların en çok kullanmayı tercih ettiklerin iplerin başında gelir. Ayrıca diğer örgü iplerinde olduğu gibi esneme payı çok yoktur. Ancak örgü örerken esnemiyor olması örgüyü daha çabuk ve pratik bir şekilde bitirmenize olanak tanır. Bu konuda oldukça önemlidir. Örgü örerken kopmaz ve bozulmaz. 
Örgü örüldükten sonra ortaya çıkan ürün her neyse az da olsa esneme payı oluşur. Tam kalıp ve yumuşak olması sayesinde rahat bir kullanım avantajı sunar. Mesela esneyen bir patik sayesinde patikleri daha rahat giyebilir ve kullanabilirsiniz. Bu nedenle örgü işi bittikten sonra ortaya çıkan örgü modellerinin esnemesi oldukça önemlidir. 

Bambu İp Fiyatları Ne Kadardır? 

Bambu ip almak istediğinizde aklınıza ilk gelen fiyat mı oluyor? Yummak mağazası sizlere bunu unutturmak için var. Yani mağazamızda sizleri mutlu edecek fiyat seçeneklerimiz var. Yapacağınız tüm alışverişler sonrasında ödeyeceğiniz tutar daima uygun ve ekonomik fiyatlı olacak. Bu sayede dilediğiniz zaman gönül rahatlığıyla bütçe dostunuz olacak alışverişler yapabilirsiniz. Bu ekonomik alışveriş sonrasında sizlerin de vazgeçilmez adresi yummak mağazası olacak. Keyifli ve mutlu alışverişler dileriz. 

Bambu İp Çeşitleri Nelerdir?

Bambu ip çeşitleri farklılık gösterebilmektedir. Ancak aradığınız tüm model, seçenek ve renkler mağazamızda mevcuttur. Yapmanız gereken tek şey mağazamız üzerinde keyifle dolaşmak ve ihtiyacınız olan ürünleri aşkla almak. Şimdi yenilenen tüm stoklar sizlerle…
 
Yükleniyor...