1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Tuhafiye günümüzde yaygın bir kullanım alanına sahip olan geniş bir ürün yelpazesidir. Halk dilinde ise sıklıkla kullanılan bir kelimedir. Birden çok el işi ürününü bulabileceğiniz bir alandır. Mağazamızda ise ihtiyacınız olacak tuhafiye kategorisi ve bu kategoride ise almak isteyeceğiniz malzemeler bulunmaktadır. El işi sanatlarından birine ihtiyaç duyduğunuzda yummak mağazamızı ziyaret edebilir, hayallerinizi süsleyen o tasarımların üreticisi olabilirsiniz. 

Tuhafiye Nedir?

Tuhafiye; dantel, iç çamaşırı, çorap, mendil gibi ürünlerin satıldığı yere denir Arapça da ise tuhafiye, hediyeler anlamına gelmektedir. Birden çok hediyelik ürünün ve malzemenin bulunduğu bir alandır. Günümüzde sıklıkla kullanılan ve tercih edilen ürünlerin adresi ise tuhafiyecilerdir. Aradığınız tuhafiye ürünlerini mağazamızda kolaylıkla bulabilirsiniz.
Dantelinden ipine, ipinden diğer tüm malzemelere kadar pek çok çeşit ve ürün sizleri bekliyor. Bir üründen daha fazlası olan ve kalitesinden ödün vermeyen ihtiyacınız olan her şey kategorimizde mevcuttur. Hediye almak istediğinizde de el işi sanatını sever arkadaşlarınıza güzel hediyeler alabilirsiniz. 

Tuhafiye Malzemeleri Nelerdir?

Tuhafiyeler de veya Online tuhafiye mağazalarında düğmeden perde halkasına, örgü iplerinden örgü şiş ve tığlarına kadar pek çok malzeme yer almaktadır. Kısacası satışı yapılabilecek birden çok ürün bu kategoride bulunmaktadır. Özellikle de jüt ip gibi kullanım alanı yaygın olan ip türleri de yine bu bölümde bulunuyor. 
Birden çok ürüne denk geleceğiniz tuhafiye kategorimiz üzerinden istediğiniz ürünleri tekli veya toplu bir şekilde alabilir, maliyet açısından zorlanmadan birden çok ürün sahibi olabilirsiniz. Zira yummak mağazamızda yer alan tuhafiye ürünlerinden diğer tüm ürünlere kadar bütün malzemeleri çok seveceksiniz. Kalitesinden memnun kalacağınız ürünlerin tamamı için mağazamızın kategorilerini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. 

Tuhafiye Malzemeleri Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Tuhafiye içerisinde birden çok malzemenin yer aldığı geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. İpinden tığına, dantelinden çantasına ve daha birçok ürüne kadar yer alan bir mağazadır. Alacağınız her bir ürünün faaliyeti ve özellikleri farklıdır. Yani her bir ürünle üreteceğiniz tasarımlar birbirinden farklı bir o kadar da güzel olacak. Bu nedenle tuhafiye ürünlerinden herhangi birini seçerken dikkat etmeniz gereken ilk şey ürüne ait özelliklerin bulunduğu kısmıdır. Peki, neden ürünün özellikler kısmı önemlidir?
Çünkü ürünün özellikler kısmında ürüne dair bilgiler ve detaylar yer alır. Ürünün boyutu, ebatı, kullanılabileceği alanlar, içeriğinde neler bulunduğu, üretiminin doğal mı yoksa yapay mı olduğu gibi daha birden çok bilgi bulunur. Haliyle bir ürünü almadan önce aklınıza takılan tüm bu sorulara ürünün özellikler kısmından kolaylıkla yanıt bulabilirsiniz. Böylece her zaman en doğru ürünü ve en kaliteli ürünü alma fırsatını da yakalamış olursunuz. 

Tuhafiye Çeşitleri

Tuhafiye çeşitlerinde sınır yoktur. Aksine diğer tüm malzemelere ve mağazalara nazaran en çok ürünün bulunduğu bir mağazadır. İçerisinde örgü ipi, tığ, şiş, dantel ipleri, klips, iğne, çanta halkası vb. gibi bir sürü ürünün mevcut olduğu bir alışveriş alanıdır. Bu alan için sizlere özel olarak açtığımız tuhafiye kategorisine çok seveceğiniz çeşitleri ekledik. 
Zira mağazamızda yer verdiğimiz diğer tüm kategoriler gibi tuhafiye bölümü için de özel bir kategori oluşturduk. İstediğiniz zaman ihtiyacınız olan ürünler için bu kategoriyi ziyaret edebilir, en ekonomik fiyatlarla kaliteli birden çok ürün alabilirsiniz. Her geçen gün stokları yenilenen bu bölümde istediklerinizi her an bulma şansınız var. Renkli dünyasıyla herkesin çok sevdiği yummak mağazamıza göz atmayı unutmayın!

Tuhafiye Fiyatları Nedir?

Tuhafiye fiyatları alacağınız ürünlerin kalitesine, boyutuna, gramajına, ebatına vb. gibi özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Mesela tuhafiyeden bir jüt ipi 20 TL’ye alabilirken başka bir ürünü 40 TL’ye alabilirsiniz. Ancak bu fiyatların her biri günümüzün ekonomik dalgalanmasından uzak üstelik de piyasaya göre oldukça uygun fiyatlardır. Herhangi bir ürünü gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. 
Tereddüt etmeden seçeceğiniz bu ürünler sayesinde sevdiklerinize küçük ve anlamlı sürprizler de yapabilirsiniz. El işi sanatına başlamanız gerektiğinde ihtiyacınız olacak malzemeleri de yine burada bulabilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişler sonrasında ödeyeceğiniz tutar hep uygun ve maliyetsiz olacak. Hangi ürünü alırsanız alın bu ekonomik alışverişler çok hoşunuza gidecek. Keyifli alışverişler dileriz… 

Tuhafiye Malzemeleri Nereden Alınır?

Tuhafiye malzemeleri için birden çok yer, dükkân veya mağaza bulunmaktadır. Ancak günümüzde tuhafiyenin tercih edildiği alışverişlerin başında Online tuhafiye siteleri geliyor. Aradığınız onlarca tuhafiye ürününü ve ihtiyacınız olan tüm el sanatları işi için gerekli malzemeleri yummak mağazamızdan bulabilirsiniz. Üstelik sizlerin ihtiyacı olabilecek ürünleri artırmaya ve ürünlerin kalitesiyle fark yaratmaya devam ediyoruz. 
Bu nedenle yummak mağazamız Türkiye’nin kalbini kazandığı gibi sizlerin de kalbini kazanacak. Renk seçenekleri, ürün bolluğu, el sanatı malzemeleri, tuhafiye ürünleri, tekstil ürünleri ve çok daha fazlası için mağazamızı yakından takip edebilirsiniz. Uygun fiyatlarla kaliteli ürünleri almanın keyfini uzun süre yaşayabilirsiniz. Uzun ömürlü tasarımlar için artık sizlerin de adresi yummak olacak…
Yükleniyor...