1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Kağıt İp

Ürün bulunamadı.

Kağıt ip aramış ancak hâlâ nereden alacağınızı bulamamışsanız yummak mağazamıza hoş geldiniz. Mağazamızda sizleri mutlu edecek birden çok ip modeli arasında elbette ki kağıt ip çeşitleri de bulunuyor. Günümüzde birçok modern aksesuarın, çanta çeşitlerinin vb. gibi ürünlerin tasarımında kullanılan kağıt ipleri sizler de çok seveceksiniz. Dışarıda kağıt ipten yapılmış olan ürünlerin pahalı oluşları karşısında artık üzülmenize gerek kalmayacak. Çünkü alacağınız bu kağıt ipler ile kendi tasarımlarınızı kendiniz yaratacaksınız. 

Kağıt İp Nedir?

Kağıt ip, örgü sanatının en sevilen iplerinden bir tanesidir. Uzun bir ip çeşididir ve renk seçenekleri de oldukça fazladır. İnce bir yapıya sahiptir ve sanki kopacakmış gibi bir his verir ancak oldukça güçlü ve sağlam bir iptir. Özellikle de örgü örmeye başladığınızda bu ipin ne kadar çok sağlam ve kaliteli olduğuna şahit olacaksınız. Aynı zamanda da birden çok aksesuar modelinin örülmesinde kullanılan bir iptir. 
En bilinen örgü modelleri arasında kağıt iple örülen çantalar bilinir. Plaj çantalarından günlük hayatta kullanımı yaygın olan çantalara kadar birçok çanta üretiliyor. Başlangıçta örgü örerken zorlanabilirsiniz ancak alıştıkça çok keyif alacağınız bir örme sanatıdır. Kısacası çok güzel modelleri yaratacağınız kağıt ip ile kendi çantalarınızı örebilir, maliyeti yüksek ürünlerden uzak durabilirsiniz. 

Kağıt İp Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Kağıt ip seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar var elbette. Özellikle de seçeceğiniz iple doğru örgü işlemleri yapabilmeniz için en doğru ipleri almanız gerekir. Zira alacağınız kağıt ip modelleri dahil olmak üzere tüm iplerin özellikleri kısmında ipin boyu, ebatı, kullanım amacı nelerle örüldüğü, tığ mı şiş mi gerektiği gibi birçok bilgi yer alır.
Bunun yanı sıra ipin içeriğinde ne olduğu, hangi malzeme ile üretildiğine dair de bilgiler yer alabilmektedir. Bu nedenle kağıt ip almadan önce incelemenizi öneririz. Zaten mağazamızda bulunan tüm ürünlerimizin özellikler kısmı sizler için en ince ayrıntısına kadar derlenmiştir. Dilediğiniz zaman ürünleri inceleyebilir, istediğiniz ürünleri gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. 

Kağıt İp ile Neler Yapılabilir?

Kağıt ip ile birçok tasarım ortaya çıkarılabilir. Ancak günümüzde en yaygın olan kağıt ip modelleri arasında çantalar yer alıyor. Plaj çantası, gündelik çanta, tasarım ve özel çanta gibi birçok çantayı tasarlayabilirsiniz. Piyasada maliyeti yüksek olan hasır çantaları almak yerine kağıt ip alarak kendi çantalarınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Hem daha uyguna gelecek hem de rengarenk çantaları keyifle kendiniz örebileceksiniz. 
Alacağınız ucuz kağıt ipler sayesinde istediğiniz zaman güzel çantalar tasarlayabileceksiniz. Bunun yanı sıra evinize dekorasyon olarak aksesuarlar da örebilirsiniz. Öncelikle yavaş yavaş başlayabilirsiniz sonra daha da zor modellere geçiş yapabilirsiniz. Zira öğrendikçe keyif alacağınız bu örgü işi sanatını bırakmak istemeyeceksiniz. 

Kağıt İp Nereden Alınır?

Kağıt ip nereden alınır, nerede bulabilirim diyenler sizlere harika bir haberimiz var. Aradığınız o ip modellerini mağazamızın her bir köşesinde kolaylıkla bulabilir, el emeği örgü işlerine başlayabilirsiniz. Türkiye’nin en sevdiği yün mağazası olan yummak mağazamızda aradığınız iplerden markalara, tığlardan şişlere kadar birçok malzeme yer alıyor. Bu malzemelere kolaylıkla ulaşabilir, sevdiklerinize de özel ürünler örebilirsiniz. 
Özel günler başta olmak üzere her anı süsleyecek olan örgü sanatı ile küçük ama anlamı büyük jestler yaparak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Birçok modeliyle gözleri kamaştıran hasır örgü modelleri için kağıt ipleri alarak siz de bu örgü sanatına imzanızı atabilirsiniz. Çok fazla keyif alacağınız bu sanat sayesinde kendinizi tutamayacak pek çok ürünü üretebileceksiniz. 

Kağıt İpinde Esneme Oluyor Mu?

Kağıt ip sert ve kopmaya meyilli bir iptir. Bu nedenle esneme payı yoktur. Ancak göründüğü gibi hemen kopmaz ördükçe ördüğünüz ürünlerin ne kadar sağlam ve güçlü olduğunu göreceksiniz. Kumaşı sağlam bir üründür. Örerken başta zorlanır, sonra keyif alırsınız. Çok seveceğiniz kağıt iplerle birbirinden güzel ürünler üretebilirsiniz. 
Aynı zamanda da esneme özelliği olmadığından dolayı uzun ömürlü ve kullanışlı çantalar ve aksesuarlar örebilirsiniz. Bu sayede çantalarınızı veya örme ürünlerinizi dışarıdan çok daha pahalı bir şekilde almanıza gerek kalmayacak. En uygun fiyatlı ürünleri keyifle ve zevkle örerek uygun maliyetle kendi ürünlerinizin tasarımcısı olacaksınız. Yapmanız gereken tek şey rengarenk ve şık olan kağıt ipleri almak…

Kağıt İp Fiyatları Ne Kadardır?

Kağıt ip fiyatları bütçenize çok iyi gelecek. Dışarıda en az 80-100 TL arası olan örme çantaları pahalıya almaktan kurtulacaksınız. Kağıt iplerindeki renk seçeneklerindeki fazlalık sayesinde istediğiniz rengi seçecek ve bu iplerle çanta, aksesuar ve birçok şeyi kendiniz örebileceksiniz. Yani 100 TL’ye alacağınız bir çantayı 40-50 TL maliyet ile daha uygun getirebilirsiniz. 
Mağazamızın en değerli köşelerinde ve örgü ipleri bölümünde yer alan kağıt iplerden birini alarak bu deneyimi kazanmaya başlayabilirsiniz. Ördükçe keyif alacak ve birbirinden şık modellerin üretim sahibi siz olacaksınız. Hem de en uygun ve ekonomik fiyatlarla alacağınız bu ipler ile büyük işler yapabileceksiniz. 

Kağıt İp Çeşitleri Nelerdir?

Kağıt ip çeşitleri sizlerin ihtiyacı olacak şekilde tasarlanmış olan iplerdir. Birden çok renk seçeneği vardır. Sağlam ve kalitesinden ödün vermeyen pek çok türüyle de sizleri ve sevdiklerinizi mest etmeyi başarır. Bunun için mağazamıza uğrayabilir, şık görüntüleriyle dahi gözleri kamaştıran kağıt ip çeşitlerine ulaşabilirsiniz. 
Yükleniyor...