1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Örgü severler ve örgüye meraklı hanımlar, hepinizi buraya alalım. Sizleri çok mutlu edecek birbirinden renkli örgü iplerini ve markalarını derledik. Alize diva ip modellerinden diğer tüm örgü ipi modellerine kadar aradığınız kalitede birden çok ip türümüz mevcut. Bu örgü ipi türlerinden dilediğinizi alabilir, örgü işi ile yapacağınız el sanatına başlayabilirsiniz. Üstelik yeni başlayanlardansanız örgü işini çok sevecek ve bırakmayacaksınız. 

Alize Diva Nedir? 

Alize diva, kategori olarak alize diva stretch kısmına girmektedir. İplik türü akrilik-pbt elastiktir. Genellikle metrajı 100-400 metre arasındadır. Gramaj olarak ise 100 gramdır. Mevsim olarak ilkbahar ve yaz ayaları için uygun olan bir örgü ipidir. Yani örgü işleri ile yapılan her bir el sanatı sadece kış aylarına hitap etmez. Aksine her mevsime ya da belli mevsimlere de hitap eden ip türleri vardır. 
Alize diva da ilkbahar ve yaz aylarının vazgeçilmez örgü ipi türlerindendir. Tüm alize diva renk seçeneklerini ve modellerini mağazamızdan kolaylıkla bulabilirsiniz. Üstelik kalitesinden ödün vermeyen tüm bu ip modellerimiz sayesinde birbirinden şık ve şahane ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Stokları sürekli güncellenen diğer tüm ip marka ve modellerimiz de sizler için her an devrede.

Alize Diva Seçerken Nelere Dikkat Edilir? 

Alize diva ip veya alacağınız herhangi bir örgü ipi için öncelikle dikkat etmeniz gereken adımlar vardır. Bu adımlar doğru ipi almanız konusunda sizlere yardımcı olur. Mesela bir ipte bulunması gereken özellikler nelerdir? Tabii ki ipin sağlam olması, renginin isteğinize göre olması ve en önemlisi de alacağınız ipin ihtiyacınıza uygun olması önemlidir. Haliyle bu önemli özelliklerin ipte bulunup bulunmadığını ancak ürün özellikleri kısmından öğrenebilirsiniz. 
Yani ürünü almadan önce yapmanız gereken tek şey ürüne ait özellikler ve açıklamalar kısmına bakmaktır. Böylece örgü ipinin istediğiniz incelikte veya kalınlıkta, renkte veya gramajda olup olmadığını bu sayede öğrenebilirsiniz. Kısacası örgü ipiyle ilgili tüm detayları özellikler kısmından rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bu püf noktalara dikkat ettiğinizde hem kaliteli hem de doğru bir örgü ipi modelini alma şansını yakalayabilirsiniz. 

Alize Diva İle Neler Yapılabilir? 

Alize diva ile yapılabilecek pek çok şey vardır. Zira örgü ipleri arasında oldukça sık kullanılan alize diva ip, birçok modelin tasarımında kullanılabilmektedir. Çocuklara şapka, giysi vb. gibi ürünler örmenize olanak tanır. Aynı şekilde kendinize çorap, patik, panço vb. gibi ürünler de örebilirsiniz. Özellikle de yaz ve ilkbahar mevsimlerinde giyebileceğiniz renkli ve enerjik çorapları yine alize diva iple örebilirsiniz. 
2.5-3.5 örgü şişi numarasını kullanarak bu numara ile örülebilecek tüm ürünleri örebilirsiniz. Ayrıca sadece örgü şişi kullanmanıza da gerek yok. Aksine tığ ile de örgünüzü örebilirsiniz. Yine alize diva ip için kullanacağınız tığ numarası da 1-3 olmalıdır. Tüm bu bilgilerden sonra keyifle örgü işine başlayabilirsiniz. Mağazamız üzerinden örgü işi sanatı için istediğiniz tüm gerekli malzemelere ulaşabilirsiniz. 

Alize Diva Nereden Alınır? 

Alize diva nereden mi alınır? Elbette ki sizlerin de görür görmez çok seveceği adı gibi sevimli yummak mağazamızdan alınır. Çünkü mağazamızda tam da aradığınız yün modelleri, markalara, örgü şişleri ve tığları yer alıyor. Yani istediğiniz numara tığ ve örgü şişlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Aynı şekilde aradığınız o cıvıl renkli örgü iplerini de yine mağazamız üzerinde bulabilirsiniz. 
Aynı şekilde alize diva gibi önemli ve popüler olan, kaliteli ve sağlam tüm örgü ipleri markalar bölümünde mevcut. Aradığınız markaları da rahat bir şekilde mağazamızda bulabilirsiniz. Üstelik tuhafiye ürünleri de yine mağazamızda sizler için var. Size kalan ise en kısa zamanda örgü işi sanatına başlamak. Bunun için gerekli olan tüm malzemeler mağazamızda sizleri karşılıyor olacak. 

Alize Divan'da Esneme Oluyor Mu? 

Alize divan ip diğer örgü ipleri gibi esneme payı olmayan bir iptir. İş işlerken veya örgü örerken esneme olmadığı için daha rahat ve sıkı bir şekilde örgü örebilirsiniz. Ancak tabii ki ortaya çıkan örgü ürünleri işlendikten, örüldükten sonra az da olsa esneyebilmektedir. Zira vücut hatlarına göre şekil alması da mümkündür. Rahat bir kalıba kavuşması için örüldükten sonra esneklik payı oldukça önemlidir. 

Alize Diva Fiyatları Ne Kadardır? 

Alize diva fiyatları piyasa fiyatına göre olduğu gibidir. Ancak buna rağmen mağazamızda çok daha uygun fiyata ve kaliteye bulabileceğiniz örgü iplerimiz vardır. Yani çoğu zaman aradığınız kalitedeki ipi bulamıyor ancak yine de yüksek fiyatlar ödemek durumunda kalabiliyorsunuz. Bu gibi durumları kenara bıraktıran yummak mağazamızdan hem kaliteli ürünleri alabiliyor hem de kalitesinden ödün vermeyen tüm ürünler için en uygun ve ekonomik fiyatları ödeyebiliyorsunuz. Dilediğiniz zaman ekonomik fiyatlarla hayalinizdeki gibi uygun bütçeli alışverişlerinizi mağazamız üzerinden yapabilirsiniz.

Alize Diva Çeşitleri Nelerdir?

Alize diva çeşitlerinin ilk önceliği renk seçeneklerindeki çeşit fazlalığıdır. Bunun yanı sıra her ip modelinde olduğu gibi alize diva çeşitleri de vardır. Tüm bu çeşitler ve modeller için mağazamızın örgü ipi kısmını veya markalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Böylece hem daha farklı ip modelleriyle fikir edinebilir hem de alize diva çeşitlerini keyifle inceleyebilirsiniz. 

 
Yükleniyor...