1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Merserize İp

Ürün bulunamadı.

Merserize ip ve diğer tüm el işi, örgü işi malzemelerine yummak mağazamızdan kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Örgü işine yeni başlıyorsanız heyecanlı olmalısınız. Bu heyecanınıza ortak olmak da tabii ki yummak mağazasının işi… Haliyle sizleri mutlu edecek ve ihtiyacınız olabilecek tüm yumak modellerini, örgü işi malzemelerini ve hatta hobi ürünlerini dahi özenle derledik. Yapmanız gereken tek şey mağazamızda keyifli bir gezintiye çıkmaktır. 

Merserize İp Nedir? 

Merserize ip, kimyasal bir yolla parlaklık verilmiş olan bir iplik türüdür. Aslında pamuk ipliğinin pürüzsüzleştirilmesi ile ortaya çıkan bir iptir. Yani pamuk ipliğindeki mikroskobik çıkıntılar yakma işlemiyle giderilir. Böylece pamuk ipliği düzgüm bir şekilde gözükür. John Merse tarafından bulunan bu ip için merserizasyon adı da verilir. İçeriğinde pamuk bulunan bir iplik türüdür.
Özellikle de günümüzde oldukça revaçta olan popüler bir üründür. Kullanım alanı yaygındır ve kalitesiyle mest eden bir ip çeşididir. Aradığınız tüm merserize ip modellerini, renk seçeneklerini yummak mağazamız üzerinden hızla ve güvenle satın alabilirsiniz. Örgü işine başlarken ihtiyacınız olabilecek en özel ve kaliteli iplerden biri de merserize ip olacak. Tüm model ve seçenekler mağazamızda sizleri karşılıyor olacak. 

Merserize İp Seçerken Nelere Dikkat Edilir? 

Merserize ip seçerken birkaç püf noktaya odaklanmanız yeterli olacaktır. Mesela ipin içeriği oldukça önemlidir. Organik olarak üretilen ipleri almanız gerekir. Zira merserize ipi doğal ve pamuklu bir ip olduğundan ürünü incelerken özellikler kısmına göz atabilirsiniz. Özellikler kısmından ipin boyutundan ebatına, renginden içeriğine kadar detaylı bilgi edinebilirsiniz. 
Aynı şekilde her bir ipin özellikler kısmında tığ ve örgü şişi numarası yer alır. Böylece alacağınız ürün için hangi şiş ve tığ numarasının kullanılması gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Örgü işi sanatında bunlar önemli ayrıntılardır. Özellikle de ilk defa örgü işi yapacaksanız bu bilgiler sizlere çok yardımcı olacaktır. 

Merserize İp ile Neler Yapılabilir? 

Merserize ip ile birden çok örgü örebilirsiniz. Kazak, hırka, bolero, patik, çorap, boyunluk, battaniye ve çok daha fazlası… Bu örgü örnekleri en çok örülen örgü örnekleridir. Elbette ki merserize ip ile çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı ortaya koyabileceğiniz ve yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz merserize ip modellerini ve seçeneklerini mağazamızın merserize ip kategorisinde bulabilirsiniz. 
Ayrıca kendinize yaz-kış mevsimleri başta olmak üzere her mevsim için şık örgüler örebilirsiniz. Aynı şekilde sevdiklerinize armağan etmek üzere yine birbirinden özel ve kullanışlı örgü tasarımları örebilirsiniz. El emeğinizle ortaya çıkacak bu manevi tasarımlar özel günler dahil her anın en güzel ürünleri olacak. Dışarıdan maliyeti yüksek ürünler almak yerine yine bu örgü iplerini kullanarak giysi vb. gibi ürünler örebilirsiniz. 

Merserize İp Nereden Alınır? 

Merserize ip nereden alınır diyenlere müjde! Aradığınız merserize ipleri ve çok daha fazlasını Türkiye’nin çok sevdiği ve birinci sınıf kalitede ürünlerin bulunduğu yummak mağazamızdan alabilirsiniz. Mağazamızda ihtiyacınız olabilecek birden çok örgü işi ipliği ve malzemesi yer almaktadır. Birçok yerde bulamadığınız tüm ürünleri mağazamızda bulma şansınız vardır. Dilediğiniz zaman keyifli bir alışveriş yapmak için mağazamızda gezintiye çıkabilirsiniz. 

Merserize İpinde Esneme Oluyor Mu? 

Merserize ip esneme oranı olmayan ürünlerden bir tanesidir. Örgüyü örerken zorlanamayacağınız ve esneme olayı yaşamadan kolaylıkla hızlı bir şekilde örebilmenizi sağlayan merserize iplerle birçok model tasarlayabilirsiniz. Hem örgü örerken esneme yapmayan hem de ördükten sonra ürünlerin sık ve sağlam olmasını sağlayan bir ip türüdür. Bu nedenle merserize ipleri gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Esneme derdi olmadan kolay ve pratik örgüler örebilir, kendinize ve sevdiklerinize güzellikler yapabilirsiniz. 
İçeriğinde pamuk bulunan merserize iplerle hayalinizdeki tasarımları gerçeğe dönüştürmek size büyük bir keyif verecek. Şimdi yenilenmiş stoklara göz atarak, renkli mi renkli merserize ipler arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Seçimlerinizi yaparken sizlere yardımcı olacak ürün özellikleri kısmını ayrıntısıyla inceleyerek, aradığınız ipin ve ipe uygun şişlerin, tığların neler olduğunu da öğrenebilirsiniz.  

Merserize İp Fiyatları Ne Kadardır? 

Merserize ip fiyatları nasıl olsun isterdiniz? Uygun ve bir o kadar kaliteli… Biz de bunları düşündük ve yummak mağazası olarak sizlere mutluluk verecek ürün fiyatlarını belirledik. Ekonomik dalgalanmalardan etkilenmeyeceğiniz ve birbirinden şık tasarımları düşük maliyetlerle tasarlayabileceğiniz bir mağazamız var. Alacağınız her bir ürün için en avantajlı ve ekonomik fiyatları ödeyebileceksiniz. Aklınıza takılan fiyat kaygısını şimdi bir kenara bırakabilir, kaliteyi ucuza almanın keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz. Bu alışveriş sizlere çok iyi gelecek.

Merserize İp Çeşitleri Nelerdir?

Merserize ip çeşitlerinde birden çok seçenek bulunuyor. Bu seçeneklerin başında ise ipin renk alternatifleri geliyor. Birçok rengi bulunan bu iplerden herhangi birini alarak hayalinizdeki tasarımları gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Üstelik alacağınız bu ip ile uzun ömürlü, dayanıklı ve kullanışlı ürünler örmüş olacaksınız. Keyif dolu bir gezinti yapacağınız mağazamızı dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Ekonomik ve keyif verici bu alışverişten sonra vazgeçilmez adresiniz yummak mağazası olacak...
Yükleniyor...