1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ

Hakkımızda

Yummak markası ASME E-Ticaret Ltd. Şti. Bünyesinde, 2021 Kasım ayında yolculuğuna başlamıştır.
Yummak.com “iğneden ipliğe tüm hobi ürünleri” mottosuyla yola çıkan genç, dinamik ve profesyonel bir ekibin yönettiği hobi e-ticaret sitesidir. Yummak olarak birincil hedefimiz, özellikle hobi alanında hobi severlerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektir. Hali hazırda 10.000’den fazla hobi malzemesi ve 30’dan fazla marka ile hizmet sağlamaktayız.
El örgü ipleri, yardımcı örgü malzemeleri ile beraber diğer tüm hobi malzemeleri konusunda kullanıcılarımıza sayısız fırsat sunuyoruz. Göz nuru ile birbirinden değerli ürünler üreten kıymetli ellerin her zaman en büyük destekçisi olmak en büyük arzumuzdur. Yola çıktığımız ilk günden itibaren bu hassasiyetle hizmet vermek en büyük önceliğimiz olmuştur, her zaman da olacaktır.
Yummak olarak geniş renk ve model seçenekleri ile el işi severlere ihtiyaç duyacakları nitelikli örgü iplerini uygun fiyatla sunmak en büyük gayemizdir. Çünkü el emeği ile örülen her ürün bizim için çok değerlidir. Yeni başlayan ya da profesyonel olarak üretim yapan el işi üreticilerini Yummak dünyasında görmekten mutluluk duyacağız. Haydi, siz de bu rengarenk dünyada yerinizi hemen alın…
 
Yükleniyor...