1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Nakış İpi

Ürün bulunamadı.

Nakış ipi mi dedi birileri? O zaman örgü örmeyi sevenler ve bu sanata merak salanlar, sizleri buraya alalım. Aradığınız nakış ipleri bu adreste sizlerle buluşuyor. Yummak mağazamızda sizleri mutlu edecek tüm örgü ipi türlerini kolaylıkla bulabilecek, el işi sanatınıza yön verebileceksiniz. Birden çok tasarımın yaratıcısı olabileceğiniz şahane ürünleri örgü iplerimizle örebilir, nakış ip modellerimizle dikebilirsiniz. 

Nakış İpi Nedir? 

Nakış ipi, nakış için kullanılmakta olan ip türlerinden bir tanesidir. Genel olarak yüksek bir parlaklığa sahiptir. Bu iplik türü oldukça kuvvetli ve kalitelidir. Nakış işlemleri yaparken rayon, pamuk, polyester, ipek gibi ipler yapılır. Makine nakışı için de kullanılan ipler daha çok rayon ve polyesterden yapılır. Yumuşak iplerden üretilen bu nakış iplerinin tamamına mağazamız üzerinden ulaşabilirsiniz. 
Ayrıca sağlam ve dayanıklı olan nakış ipleri sayesinde örgü işlerinize de dayanıklılık katabilirsiniz. Tüm nakış işleriniz için nakış ipi modellerini rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Renk seçenekleri de oldukça fazla olan nakış ipleri için mağazamızı keyifle inceleyebilirsiniz. İhtiyaç duyacağınız daha pek çok örgü ipi ve malzemeler de yine mağazamızın zengin içerikli kategorilerinde sizleri bekliyor. 

Nakış İpi Seçerken Nelere Dikkat Edilir? 

Nakış ipi seçerken özellikler kısmını baz almanızı öneririz. Bazı nakış ipleri parlak olmakta ve bazıları ise klasik nakış ipleri olarak yer almaktadır. Hangisi işinize daha çok yararsa ve göz zevkinize hitap ediyorsa o nakış iplerinden yana durmalısınız. Zira mağazamız üzerinden alacağınız nakış iplerinin tamamı sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmıştır. 
Kullandıkça kalitesinden ve sağlamlığından memnun kalacağınız örgü ipleri ve nakış ipi türleri var. Üstelik nakış ipleri dahil tüm ürünlerimizin açıklama ve özellikler kısmı mevcuttur. Bu kısımdan ürün hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Bu özellikler sizlere ürünü alıp almayacağınız konusunda yardımcı olacaktır. Bu bahsettiğimiz ürünlere ve çok daha fazlasına kendiniz de tanık olabilirsiniz. Yummak mağazamızın yolunu tutun ve bunun tadını çıkarın. 

Nakış İpi ile Neler Yapılabilir? 

Nakış ipi ile tasarladığınız birçok tasarımı dikebilirsiniz. Aynı şekilde ister elle isterseniz de makine ile birbirinden şık ürünler dikebilir, kendi tasarımlarınızı ortaya koyabilirsiniz. Dışarıda çok yüksek maliyetlere aldığınız giysileri bir kenara bırakabilir, nakış ipleri ve kumaşlar alarak kendi hayalinizdeki tasarımları çok daha ucuz fiyatlarla dikebilirsiniz. Tüm bu tasarımları ortaya koymak sizleri fazlasıyla mutlu edecek. 
Aynı zamanda renkli ve şık birçok kumaş ile harika ürünler tasarlayabilir, sevdiklerinize özel günler dahil olmak üzere içinizden gelen her anda hediye edebilirsiniz. Hem daha uygun fiyatlı giysiler örmüş olacaksınız hem de sevdiklerinizi bu manevi hediyelerle dünyanın en mutlu insanı yapmayı başaracaksınız. Her yönüyle oldukça keyif verici bir iş olan nakış işi ve el işi için harekete geçmenizin tam zamanı!

Nakış İpi Nereden Alınır? 

Nakış ipi ve çok daha fazlası yummak mağazamızdan alınır. Türkiye’nin en sevdiği, renkli mi renkli yummak mağazamızda aradığınız ürünleri ve çok daha güzellerini bulma şansına sahipsiniz. Mağazamızın yolunu tutabilir, nakış ipleri dahil olmakla beraber tüm el işi sanatı için gerekli malzemeleri bulabilirsiniz. Örgü ipi modellerinden markalarına, tuhafiye ürünlerinden hobi ürünlerine, örgü şişleri ve tığlarından daha pek çok ürüne kadar her şeyi kolaylıkla mağazamızdan alabilirsiniz. 

Nakış İpinde Esneme Oluyor Mu? 

Nakış ipi bir nevi ürettiğiniz ürünleri dikmenize ve bakış yapmanıza yardımcı olan bir iplik türüdür. Sağlam ve kaliteli özellikleriyle bilinen bu ip birçok tasarımda sizlere destek olur. Renkli seçenekleri ve parlak modelleri ile sıklıkla tercih edilen iplerin başında gelir. Sert ve dayanıklı bir iptir. Haliyle sert ve kuvvetli olduğundan dolayı da esneme payı yoktur. Esnemeyen bir ip türüdür. Dikimini yapacağınız her ürün esnememe özelliği sayesinde daha uzun ömürlü ve kullanışlı olmaktadır. 

Nakış İpi Fiyatları Ne Kadardır? 

Nakış ipi fiyatları birden çok uygun fiyat seçeneği ile mağazamızda sizleri karşılamaktan keyif duyuyor. Evet, doğru anladınız. Alacağınız nakış ipleri ve diğer tüm ip modelleri sizleri mutlu edecek. Çünkü her biri için belirlediğimiz fiyat seçeneği oldukça uygun ve cüzi miktarlara sahiptir. Maddi açıdan zorlanmadan alabileceğiniz bu iplikler sayesinde hayallerinizi keyifle tasarımlara dönüştürebileceksiniz. 
Sadece nakış ipi de değil, örgü ipi markalarının tamamından alacağınız tuhafiye malzemelerine kadar her şey oldukça ucuz. Ancak ucuz olması sizleri korkutmasın. Mağazamızdaki tüm ürünler kalitesinden ödün vermeyen bir ucuzluğa ve ekonomiye sahip. Yani kaliteyi ucuza alabileceğiniz bir mağazamız var. Sizlere düşen sadece bu anın ve fiyat avantajlarının keyfini yaşamaktır. 

Nakış İpi Çeşitleri Nelerdir?

Nakış ipi çeşitleri ihtiyaç halinde almanıza olanak tanıyan seçenekleri ile mağazamızda mevcuttur. Birden çok renk seçeneği de bulunan nakış iplerini alarak hayal ettiğiniz o özel ve şık tasarımlara başlayabilirsiniz. Sağlamlığı, dayanıklılığı ve kalitesi ile sizleri mest edecek bu iplik türüne mağazamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Keyifli ve mutlu alışverişler dileriz. 
Yükleniyor...