1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Şiş Setleri

Ürün bulunamadı.

Şiş setlerinin en iyisini nerede bulacağınızı merak ediyorsanız yummak mağazamıza gelmenizi öneriyoruz. Çünkü aradığınız niteliklere sahip tüm şiş setleri seçkin özellikleri ile mağazamızda mevcuttur. Öreceğiniz tüm örgülere uygun olabilecek örgü türleri ve numaraları da mağazamızda var. 
Kısacası arayıp da bulmak isteyeceğiniz şiş setleri için doğru adrese geldiniz. Çok memnun kalacağınız şiş setlerini derledik. Daha doğrusu ihtiyacınıza uygun olacak setleri sunduk. İstediğiniz seti seçerek bir an önce örgü örmeye başlayabilirsiniz. 

Şiş Setleri Nedir?

Şiş setleri, örgü örmek için ihtiyacınız olan örgü şişlerinin bir tek set halinde bütünleşmiş haline denmektedir. Setler içerisinde farklı numaralara sahip örgü şişleri bir arada bulunmaktadır. 
Bu şiş numaralarının her biri öreceğiniz birçok örgü modelinde sizlere kolaylık sağlar. Özellikle de set hali, gideceğiniz her yere taşımanıza olanak verir. Örgülerinizi ve şiş setlerini istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Böylece hiç vakit kaybetmeden örgü projelerinizi çok kısa sürede bitirebilirsiniz. 
Aynı zamanda bir adet örgü şişini pahalıya almak yerine birçok örgü şişini bir arada çok daha uygun fiyata alabilirsiniz. Her yönüyle avantajlı olan şiş setleri için şiş setleri kategorimizi inceleyebilirsiniz. 

Şiş Setleri Nasıl Olmalı? 

Şiş setleri tam anlamıyla öreceğiniz örgülere uygun olmalıdır. Yani setleri almadan önce ürünü inceleyerek almanız yerinde olacaktır. Böylece setin içerisinde hangi örgü şişlerinin bulunduğunu görebilirsiniz. Ve bu da sizlere fikir verir. Zira biliyorsunuz ki örgü örmek için birden çok örgü şişine ihtiyaç duyulur. Yani her örgü için farklı örgü numarası kullanmak gerekir.
Haliyle şiş setlerinde de birçok örgü şişi numarası bulunduğundan bu numaraların öreceğiniz örgülere uyup uymayacağına bakmalısınız. Her bir çeşitli set türleri mağazamızda mevcuttur zaten. İstediğiniz seti analiz edebilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Şiş Setleri Çeşitleri Nelerdir? 

Şiş setleri çeşitlerinde de sınır tanımadık. Örgü çeşitlerinin tamamına uygun olan örgü şişlerimiz var. Özellikle de örgü ve şişler için de ayrıcalıklı bir kategori hazırladık. Yani mağazamızın örgü şişleri ve tığları bölümünden de tığ ve şiş seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Ve bu şişler ile tığların bir araya geldiği setleri de alabilirsiniz. Setler için de şiş setleri kategorisine bakmanız yeterli olacaktır. 
Amigurumi işi, patik, kazak, eldiven, çorap vb. gibi daha pek çok örgü işi için örgü şişi setlerini tercih edebilirsiniz. Her türlü el ve örgü hobinize uyacak ürünler var. Bunlar için mağazamızın ürünlere bakabilirsiniz. Unutmayın ki yummak ile en ekonomik ve eğlenceli alışverişleri gerçekleştireceksiniz. O yüzden kendinizi seçkin hissetmeye hazır olun. 

Şiş Setleri Fiyatları Ne kadar?

Şiş setlerinin fiyatları da en az şiş setleri kadar merak edilen bir konudur. Çünkü günden günde değişen ekonomik koşullar akıllara ilk olarak fiyat konusunu getiriyor. Ancak biz her zaman olduğu gibi yine en uygun fiyat seçeneklerini sunuyoruz. 
Şiş setleri de dahil olmak üzere mağazamızdan alacağınız tüm ürünler için en ucuz fiyatları ödeyeceksiniz. Evet, doğru anladınız. Yummak olarak en ucuz fiyatlı ürünlerle buluşturuyoruz sizleri. Hatta kaliteyi ucuza alacağınız bir mağazamız var. Ürünler uygun oldukları kadar da kalitelidir. 
O zaman bugün mağazamızda küçük bir gezinti yapabilirsiniz. Kendiniz de fiyat seçeneklerimizi görebilirsiniz. Ve alacağınız ürünler hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. 

Şiş Setleri Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Şiş setlerini seçerken de dikkat edilecek adımlar var elbette. Ve bu oldukça önemli bir husustur. Çünkü örgü sanatı, el iş sanatları arasında yoğun ilgi gören ve işçilik gerektiren bir örme tekniğidir. Güzel örgüler tasarlamak ve istediğiniz modelleri yaratmak için öncelikle örgü malzemelerini doğru seçmelisiniz.
Örgü ipinden örgü şişine ve hatta örgü şişi numaralarına kadar detaylı bir inceleme yapmanız gerekir. Bu nedenle örgü şişi setlerini almadan önce alacağınız veya elinizde bulunan örgü iplerinin açıklama kısmından özelliklerine bakmanızı öneririz. Bu kısımda örgü ipine uygun olan örgü şişi numaraları yazar.
Kısacası açıklama kısmında örgü şişinin taşıdığı en önemli özellikler yer almaktadır. Bu nedenle mutlaka şiş setlerini almadan önce öreceğiniz örgü iplerinin özelliklerini dikkate almalısınız. Böylece en uygun örgü şişi numaralarını seçmiş olacaksınız. 

Şiş Setlerinin Adresi Yummak…

Yummak mağazası ile tanışanlar ve tanışıp da vazgeçemeyenlerden olmaya hazır olabilirsiniz. Çünkü mağazamızda sizleri de mutlu edecek ürün seçeneklerimiz yer alıyor. Örgü ipi markalarından şiş türlerine kadar her şey mağazamızda yer alıyor. Bir ürünü nitelikli kılan tüm özellikler de ürünlerimizde mevcuttur. Üstelik dışarıda dahi bulamadığınız ürünleri mağazamızda kısa sürede bulabilirsiniz. 
İstediğiniz şiş setleri, tığları için mağazamızı keyifle inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin çok sevdiği yummak mağazası ile örgü projelerinize yön vereceksiniz. Peki, şu an yapmanız gereken ne? Tabii ki mağazamıza gelmek ve keyfince alışveriş yapmaktır. Kalitenin adresi yummak, sizlerin de favorisi olmaya hazır. Keyifli ve enerji dolu alışverişleriniz olsun diyoruz…
 
Yükleniyor...