1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Mikrofiber İp

Ürün bulunamadı.

Aradığınız mikrofiber ipleri nerede bulacağınızın ipucunu verelim mi? tabii ki heyecanla beklediğinizi biliyoruz. Ve o yüzden de söylüyoruz. İstediğiniz mikrofiber ipleri ve çok daha fazlasını Türkiye’nin bir numaralı yumak mağazasında bulabilirsiniz. Yani yummak mağazamızda… 
İstediğiniz tüm özellik ve niteliklere sahip kalitesinden ödün vermeyen el işi ürünleriniz için doğru adrese geldiniz. Üstelik hayalinizdeki tüm örgü ve el işi projelerinizde sizlere yoldaş olacak örgü malzemelerimiz var. Renk seçenekleri, özellikleri, fiyat seçenekleri ve birçok avantajı sayesinde mağazamızı sizler de çok seveceksiniz. 
Eminiz ki aradığınız o mağaza yummak mağazasıydı. Şimdiden bol keyifli alışverişler diliyoruz. O halde merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz mikrofiber ipin ne olduğuna bakalım hep beraber. İçeriğin devamında aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. 

Mikrofiber İp Nedir?

Mikrofiber ip, iki katmandan oluşan ve tam anlamıyla yapay olan bir malzemedir. İpliğin içeriği ise polyesterdir. İpliğin yarısından fazlasını yani yaklaşık olarak %80’lik kısmını polyester oluşturmaktadır. Kalan %20’lik kısım ise poliamiddir. 
İpin çekirdeğini bu polyester madde yoğun bir tabaka halin sarar. Ancak yapısı sebebiyle herhangi bir sıvıyı mükemmel olarak emen küçük gözenekler (lifler) bırakmaktadır. Bu yüzden de malzemenin adı; mikrofiber-küçük gözeneklerdir. Bu bütünleşme sayesinde ise malzeme oldukça hafif ve esnektir. Aşınma direnci ise korunmaktadır. 
Aşınmaya en dayanıklı ürünlerden biri de mikrofiber iplerdir. Haliyle ortaya koyacağınız tasarımlarınız için kalitesinden ödün vermeyen mikrofiber ipleri tercih edebilirsiniz. İpliklerin düzgün olması sayesinde örgü örmek kolay ve kullanışlı olacaktır. 

Mikrofiber İp Nasıl Olmalı? 

Mikrofiber ipin içeriği, her ne kadar polyester olsa da bu ip fazlasıyla sağlam ve kalitelidir. Ayrıca oldukça da kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Ancak her şeyde olduğu gibi mikrofiber ipte de avantaj ve dezavantajlar bulunmaktadır. Bu nedenle mikrofiber ip nasıl olmalı sorunuzun yanıtı kesinlikle ve kesinlikle ürünün orijinal olması gerektiğidir. Kısacası ipi almadan önce mutlaka avantajlarından yola çıkarak almanızı öneririz. 
Peki, bu ipin ne gibi avantajları var? Birkaç örneği aşağıya bırakıyoruz. Bu sayede alacağınız ipin nasıl olması gerektiğini bu şekilde öğrenebilirsiniz. 
Örgüleri örme esnasında düşük malzeme tüketimi sunar. 
Yün gibi klasik olan malzemelerden daha kolay bir kullanıma sahiptir. 
Ürünler makinelerde yıkandıktan sonra bile renklerini ve şekillerini korur. 
Aktif bir kullanma söz konusu olduğunda ürünün üzerinde sıyrıklar oluşmaz.
Çocuk kıyafetlerini örerken dahi tercih edebileceğiniz bir yumuşaklığa ve niteliklere sahiptir. 
Zamanla solmaz, hep parlak ve canlı kalır. 

Mikrofiber İp Çeşitleri Nelerdir? 

Mikrofiber ip çeşitleri öncelikle pek çok renk seçeneği ile sizleri karşılayacaktır. Yummak mağazamızda aradığınız bu ip türlerini kolay bir şekilde bulabileceksiniz. İçeriği ile kalitesinden söz ettiren mikrofiber ipler ile çocuklarınız başta olmak üzere tüm sevdiklerinize şık ve kaliteli örgüler örebilirsiniz. 
Bu şekilde hem daha düşük maliyetli el işleri ile harika örgüler örebileceksiniz hem de sevdiklerinize el emeği göz nuru olan bu manevi örgüleri aşkla hediye edeceksiniz. Daha ne olsun dediğinizi duyar gibiyiz. Bizce de daha ne olabilir ki? 
O zaman sizce de şimdi mikrofiber iplerle tanışmanızın ve ilk projelerinizin deneyimlerini kazanmanızın zamanı değil mi? tüm mikrofiber ip çeşitleri için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mikrofiber İp Fiyatları Ne Kadar?

“Mikrofiber ip fiyatları ne kadar? Pahalı mı yoksa ucuz mu?” diyen ve merak eden herekse müjde! Aradığınız ve almak istediğiniz tüm mikrofiber ip çeşitleri en uygun ve ucuz fiyatları ile sizleri mağazamızda bekliyor. Yummak mağazası olarak siz müşterilerimizi mutlu edecek fiyat seçeneklerini belirlemeye devam ediyoruz. 
Üstelik sadece mikrofiber ip türleri de değil. İstediğiniz tüm el ve örgü işi malzemelerini ekonomik fiyatlarla alabilirsiniz. Bu ürünler ile dilediğiniz zaman sevdiklerinize şık tasarımlar örebilirsiniz. Aynı zamanda da hayalinizdeki projeler için de bu kaliteli ip türlerini seçebilirsiniz. 
Ayrıca ilginizi çekecek ve işinize fazlasıyla yarayacak ürünler de var. Onlar için de hobi ürünleri, tekstil ürünleri, çanta aksesuarları gibi birçok kategori açtık. Dilediğiniz kategoriyi keyifle inceleyebilirsiniz. Eminiz ki yummak ile alışverişe doyamayacaksınız. Hem de ekonomik bir bütçe ile yapacağınız en keyifli alışverişiniz yummak ile olacak. 

Mikrofiber İp Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Örgü örmek için istediğiniz ip türü, mikrofiber ip ise seçimlerinizi buna göre yapmalısınız. Seçtiğiniz ipin içeriğinde polyester olup olmadığını anlamak için açıklama kısmına odaklanmalısınız. Çünkü açıklama kısmında ipin özellikleri yazar. 
İpin içeriği, metrajı, gramajı, kullanım amacı ve kullanım yerleri gibi bilgiler açıklama kısmında bulunur. Açıklama kısmında yer alan bu özellikler sayesinde en doğru ürünü alabilirsiniz. Böylece işinize uygun olup olmadığını anlayacağınız bu ürünleri keyifle mağazamız üzerinden satın alabilirsiniz. 
Yapmanız gereken tek şey ürünü seçmektir. Ürünü seçtikten sonra açıklama kısmından aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz. Eğer ki bulamazsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli örgü örmeler ve hayalinizi süsleyen projelerin gerçeğe dönmesini diliyoruz. Yummak olarak her an yanınızdayız
Yükleniyor...