1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Hazır yaz geliyorken yazlık örgü ipi almaya ne dersiniz? Özellikle de renkli seçenekleri ile enerji veren örgü iplerini hazırladık. Yummak mağazamızda birden çok örgü ipi var. Bu yaz mevsimini örgü aşkınızla ve sanatınızla karşılayacaksınız. 
Hayalinizdeki en güzel tasarımların yaratıcısı olacaksınız. Kendiniz için şahane yazlık ürünler örmeye hazır olun. Üstelik sevdikleriniz için de birbirinden şık ve manevi değeri yüksek örgüler örebilirsiniz. Özellikle de renkli birçok örgü ipi ile bu yaz kendi tarzınızı konuşturacaksınız. 
Peki, yazlık örgü ipi nedir? Ne işe yarar? Bu sorularınıza, içeriğimizin devamında yanıt bulabilirsiniz. O halde şimdi detaylara geçebiliriz. Bu arada kahvenizi yudumlamayı ve güne dinç bir şekilde devam etmeyi unutmayın. Kendinizi ihmal etmeyin. 

Yazlık Örgü İpi Nedir? 

Yazlık örgü ipi, yaz aylarında sizleri terletmeyecek ve serinletecek iplerin bütününe denir. Ve genel olarak ipin içeriği ya pamuk ya akrilik ya da her ikisinde de oluşan iplik türleridir.  Ayrıca yazlık ipler, 50 gram ve a00 gram olmaktadır. Metraj olarak ise yazlık ipler, 100-170 metre uzunluğunda olmaktadır. 
Bu ip türleri de alize ip, bambu ip, kartopu ip, himalaya ip, gazzal ip gibi ip türleridir. Yani yazlık bir örgü örmek istediğinizde bu bahsettiğimiz ip türlerinden birini alabilirsiniz. Örgü örerken bile sizlere kolaylık sağlayacak konforlu iplerdir. Aynı şekilde yumuşak ve kaliteli ip türleridir. Ve yazlık iplerle örgü örerken de genellikle 2.5 mm şiş numarasını kullanabilirsiniz. 

Yazlık Örgü İpi Nasıl Olmalı? 

Yazlık örgü ipi az önce de bahsettiğimiz gibi gazzal, himalaya, bambu gibi ip türlerinden oluşmaktadır. Bu tür ipleri almanız ve örgü örmeniz gerekir. Çünkü bu ipler tam anlamıyla yazlık kıyafetler örmeniz konusunda ideal bir seçenek olmaktadır. Hatta yaz mevsimine az bir zaman kaldı, şimdiden iplerinizi hazır edin ve örmeye başlayın. 
İster kendinize şık ve göz alıcı parçalar örün isterseniz de sevdiklerinize özel günlerde armağan etmek üzere birçok örgü modelini tasarlayın. Bu işi hangi amaçla yaparsanız yapın fazlasıyla keyif alacaksınız. Bunlar bir yana, ördüğünüz ürünleri ek gelir elde etmek için satabilirsiniz. Tabii ki öncelikle örgü sanatına aşkla başlamanız gerekiyor. 

Yazlık İp Fiyatları Nelerdir? 

Yazlık ip fiyatları nelerdir diyenlere müjdemizi verelim. Tüm yazlık ipler ve diğer tüm örgü ipleri en uygun ve avantajlı fiyatları ile mağazamızda yer alıyor. Oldukça uygun fiyatlarla derlediğimiz yazlık ipleri gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Üstelik ihtiyacınız olan diğer tüm örgü malzemelerini de ucuz bir şekilde tedarik edebilirsiniz. 
Çünkü yummak olarak sizlere adeta bütçe dostluğu yapacak ürünleri sunuyoruz. Maddi açıdan hiç zorlanmadan ucuz olarak ürünlerimizi alabilirsiniz. Yazlık ip türlerinden kışlık ip türlerine ve diğer tüm mevsimlere uygun olan ipleri alabilirsiniz. Örgü şişi, tığları, hobi ürünleri vb. gibi daha pek çok ürünü ekonomik olarak mağazamız üzerinden sipariş edebilirsiniz. 

Yazlık İp Çeşitleri Nelerdir? 

Yazlık ip çeşitleri, yaz mevsiminde sizlere eşlik edecek harika ürünler örmek için ideal bir seçenektir. Çorabından şallara ve pek çok aksesuara kadar birden çok ürünü yazlık örgü ipleri ile örebilirsiniz. Bunun için seçeneklerimiz oldukça boldur. Mağazamızda örgü ipleri için ayrıcalıklı olarak hazırladığımız kategorimize göz atmanız yeterli olacaktır. 
Aynı zamanda arayıp da bulmak isteyeceğiniz onlarca örgü ipi markası da var. Nako ip, alize ip, gazzal ip, yummak ip gibi popüler olan ip markaları arasından da seçim yapabilirsiniz. Zira marka ipleri kullanmak, kalitesinden ödün vermeyen ürünleri tasarlamanız için önemli bir aşamadır. Bu nedenle mutlaka örgü iplerine ve markalarına detaylı olarak göz atmanızı öneririz. İhtiyacınız olan yazlık ip çeşitleri de örgü ipleri bölümünde bulunmaktadır. Bakabilir ve fikir edinebilirsiniz. 

Yazlık İp Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Yazlık ip seçerken nelere dikkat edeceğiniz konusunda sizlere önerilerimiz var. Ve bu öneriler ile en doğru yazlık ipleri seçebilirsiniz. Öncelikle yazlık iplerin gerçekten de ihtiyacınıza uygun olmasına özen göstermelisiniz. Yani ipin gerçekten de yaz ayları için uygun olması önemli. Sonrasında ise ürünün açıklama kısmına göz atmalısınız. 
Çünkü ürün açıklama kısmında ip ile ilgili özellikler yer alır. İpin gramajı, metrajı, kullanıldığı alanlar gibi. Bu sayede en doğru ipi alma şansını elde edebilirsiniz. Kısacası bir ürünü kaliteli ve doğru olarak almanız için bu öneriler işinize yarayacak. İstediğiniz yazlık ipleri ürün özellikleri kısmından inceleyerek alabilirsiniz. Mağazamızda her ürün için detay mevcuttur.
Tüm bunlar bir yana alacağınız yazlık örgü ipi ve diğer tüm örgü iplerine uygun olacak örgü şişlerini seçmeyi de unutmayın. Zira ürünlerin açıklama kısmında ip için uygun olan şiş veya tığ numaraları da yazar. Bu detayı atlamazsanız en doğru yünleri ve şişleri seçme şansınız olacaktır. Yummak ile kendi tarzınızı yansıtmanızın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenizin tam zamanı! Huzur dolu bir gün dileriz. Keyifli alışverişler.  
Yükleniyor...