1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Goblen

Ürün bulunamadı.

Örgü sanatı için ihtiyacınız olabilecek birçok ürüne yer verdik. Yummak mağazamızda örgü iplerini, markalarını, örgü şişlerini ve tığlarını kolaylıkla bulabilirsiniz. aynı zamanda da farklı tasarımlarla işlenen ve üretilen goblenler ile ilgili detayları da kolaylıkla bulabileceksiniz. 
İstediğiniz zaman mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm ürünler ve örgü işi malzemeleri mağazamızda sizleri karşılıyor olacak. özellikle de Türkiye’nin en çok sevdiği mağazamızda sizleri mutlu edecek örgü ipi markaları var. Sevdikleriniz için manevi değeri yüksek hediyeler örebilirsiniz.
Kendiniz için de şık tasarımlar yapabilirsiniz. Goblen gibi farklı dekorlar işleyebilirsiniz. Birçok farklı alanda farklı tasarımlara imza atabilirsiniz. Ayrıca içeriğimizin devamında goblen ile ilgili detayları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Goblen Ne Demek?

Goblen işi, yarım çarpı şeklinde süreli aynı yönde ilmek atılarak yapılan bir modeldir. İşlenen panolar üstten verevi alttan düz atım ile tasarlanmaktadır. Goblen işlemesi yapılırken daha çok bu işe uygun olacak ip türleri tercih edilir. Genellikle de muline ile beraber koton ve yün iplikler kullanılır. Yün ipleri ve koton ipleri başta olmak üzere her biri mağazamızın örgü ipi kategorisinde bulunmaktadır. 
Bu ipler başta olmak üzere diğer tüm ipler mevcuttur. Ve üstelik her bir ip için detaylı bilgilendirmeler tarafımızdan yapılmıştır. Üstelik tüm örgü işlerinizde kullanabileceğiniz marka iplere ve malzemelerine de yer verilmiştir. Yapmanız gereken ise ihtiyacınız doğrultusundaki ip türlerine ve seçeneklerine yönelmektir. Goblen için tasarımınızı kolaylaştıracak ip türlerinden yana durabilirsiniz.  

Goblen Nasıl Olmalı? 

Goblen işi farklı çeşitleri ile gözleri kamaştıran harika bir işleme tekniğidir. Rengarenk iplerle yapılan bir ip türüdür. Günümüzde mesela daha çok baskılı goblen modeller işlenmektedir. Baskılı goblen işleme tekniği için de 6 kat iplik olarak işleme ön plandadır. Şablon kısmı ise 2 kat iplikle işlenir. Bunun yanı sıra değişik kasnaklar kullanılarak da işleme yapılabilmektedir. 
Önemli olan goblen işlemesi için uygun iplik türünü seçmektir. Seçilecek olan iplik türleri ile desenli pek çok goblen türünü ortaya koyabilirsiniz. Oldukça popüler olan goblen, duvarlara asılmak üzere tasarlanan harika bir dekorasyon türüdür. Bu dekorasyonu renkli kılacak ipleri almanız yerinde olacaktır. Zira her bir ip türü mağazamızda mevcuttur ve haliyle kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Goblen Fiyatları Nelerdir? 

Goblen için alacağınız tüm ip fiyatları birden çok uygun fiyat seçeneği ile mağazamızda sizleri karşılamaktan keyif duyuyor. Evet, doğru anladınız. Alacağınız goblen uyumlu ipler ve diğer tüm ip modelleri sizleri mutlu edecek. 
Çünkü her biri için belirlediğimiz fiyat seçeneği oldukça uygun ve cüzi miktarlara sahiptir. Maddi açıdan zorlanmadan alabileceğiniz bu iplikler sayesinde hayallerinizi keyifle tasarımlara dönüştürebileceksiniz. Sadece goblene uygun ipler de değil, örgü ipi markalarının tamamından alacağınız tuhafiye malzemelerine kadar her şey oldukça ucuz. 
Ancak ucuz olması sizleri korkutmasın. Mağazamızdaki tüm ürünler kalitesinden ödün vermeyen bir ucuzluğa ve ekonomiye sahip. Yani kaliteyi ucuza alabileceğiniz bir mağazamız var. Sizlere düşen sadece bu anın ve fiyat avantajlarının keyfini yaşamaktır. 

Goblen Çeşitleri Nelerdir? 

Goblen harika dubar süsleridir. En hassas ve çeşitli şekilde işlenen goblen türleri ile göz zevkinize hitap edecek tasarımlar yapabilirsiniz. Birden çok renkli ip türleri ile işlenen goblenler çok tarz duruyor. Ancak önemli olan goblen tarzlar için uygun olacak iplik türlerine yönelmektir. Bunun için başta koton, muline, yün ipleri tercih edilir. Elbette ki başka uyumlu olan ip içerikleri de vardır. 
Mağazamızda da onlarca ip türüne hassas bir şekilde yer verilmiştir. Yani alacağınız goblen tasarım iplerden diğer tüm ip türlerine ve örgü malzemelerine kadar her şey mevcuttur. İstediğiniz farklı onlarca tasarım için mağazamızın yolunu tutabilirsiniz. Birçok model için sizlere yardımcı olacak ip türleri var. 
Dilediğiniz zaman çeşitler ve bol seçenekler için yummakla gezintinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Farklı bir sürü tasarım ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Goblen işlemeleriniz ile herkesin kalbini fethedebilirsiniz. Şimdiden keyifli ve bol ekonomik alışverişler diliyoruz. 

Goblen Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Goblen tasarım için ip seçerken de dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar vardır. Ancak tüm bu püf noktalar kolay ayrıntılardır. Yani ipleri almadan önce ürün ile ilgili özellikler ve açıklamalar kısmına bakmanız önemli bir detay olacaktır. 
İpin türü, boyutu, ebatı, gramajı, metrajı ve kullanım alanı gibi ayrıntıları ürün açıklamaları kısmında yer almaktadır. Bu kısımdan özelliklere ve tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Böylece en doğru ve kaliteli ipliği alma konusunda ayrıntılar sizlere yardımcı olacaktır. Üstelik mağazamızda goblen için ip türleri başta olmak üzere yer alan tüm ürünlerde açıklamalar bölümü bulunmaktadır. 
Bu sayede merak ettiğiniz tüm ürünler için özellikler kısmından detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. En farklı goblenleri tasarlamak için aradığınız her şey mağazamızda sizleri bekliyor. Şimdi güncel stoklarıyla tüm ürünlerimiz sizleri bekliyor. Üstelik en uygun fiyat aralıklarıyla her an yummak da sizlerle… 
Yükleniyor...