1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Tığ ipi, örgü ipi, dev örgü ipleri vb. gibi daha pek çok örgü malzemesini bulabileceğiniz bir adres önerimiz var. Hem de Türkiye’nin kalite olarak birinci sınıf olarak nitelendirdiği bir mağaza bu. Hangisi mi? Elbette ki yummak mağazamızdan bahsediyoruz. 
Mağazamızda sizleri mutlu edecek birbirinden şahane tığ ipi modelleri yer alıyor. Özellikleri bakımından tam da aradığınız niteliklere sahip iplerdir bunlar. Aynı zamanda da dışarıda arayıp da her an bulamadığınız ipleri, sürekli güncellenen stoklarımız sayesinde hep bulabilirsiniz. 

Tığ İpi Nedir?

Tığ ipi, her mevsime uygun olabilecek ve tığlarla işlenebilecek ip türlerine denmektedir. Genel yapıları itibari ile iplik türleri pamuktur. Gramaj olarak ise 50 gram şeklindedirler. Ve metrajları 100-150 metre arasında değişiklik göstermektedir. Kaliteli ve nitelikli birer ip oldukları gibi öreceğiniz birçok örgü türünde tığ iplerini kullanabilirsiniz. 
Bunlara ek olarak renk seçenekleri de oldukça fazla olan bir iptir. Yumuşak dokusu sayesinde örgü örerken büyük bir keyif alacaksınız. Ve bu ipler ile kazak, çorap, atkı, eldiven vb. gibi örgüler örebilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı konuşturmanıza fırsat sunacak tığ iplerine her zaman stoklarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Tığ İpi Nasıl Olmalı? 

Tığ ipi nasıl olmalı? Hangi tür tığ ipi seçilmelidir? Bu gibi sorularınızın en önemli yanıtı ipin kalitesi olmalıdır. Bir ip ne kadar kaliteli olursa sizlere o kadar uzun süre dayanıklı örgüler örme şansını verir. Ve bunun yanı sıra alacağınız tığ iplerinin içeriğine yani hangi hammaddeden yapıldığına da bakmanızı öneririz. Bu kullanışlı bir ip seçmeniz için önemli bir faktördür. 
Aynı zamanda tığ ipleri tığlarla işlenebilecek numaralara uygun olmalıdır. Yani hangi ipi seçecekseniz o ipe uygun olan tığ numaralarını da almalısınız. Tığ çeşitleri de mağazamızda mevcuttur. Hatta örgü örmek için ihtiyaç duyacağınız birçok ürün mağazamızda var. Aradığınız tüm özellikli ürünleri bu adreste kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Tığ İpi Çeşitleri Nelerdir? 

Tığ ipi çeşitlerinde sınır tanımadık. Onlarca renge sahip bir sürü tığ ipi modellerini sunduk. Örerken keyif alacağınız özelliklere sahip bu örgü ipleri ayrıca dayanıklı ve sağlamdır. Yani örgü ördükten sonra uzun ömürlü olarak dayanır. Ve istediğiniz zaman yıkayabileceğiniz örgü ürünleri örebilirsiniz. Keyifle öreceğiniz örgüler için birçok tığ ipi çeşidi sunuyoruz. Bunlardan bazılarını sizler için buraya bırakıyoruz. İşte örnekler;
  • Schachenmayr Catania Originals 100
  • Nako Vals
  • Nako Paris 3641 Karmen Kırmızı
  • Nako Spaghetti
  • Gazzal Baby Cotton 3468/ Pamuklu Amigurumi İpi
  • Nako Pırlanta
  • Alize Cotton Gold 1 Krem
Buna benzer daha onlarca tığ ip çeşitleri elbette ki bulunuyor. Her birine ve özelliklerine tığ ipi kategorisinden kolay bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Kaliteyi yerinde tanımanız için bizce şu an tam zamanı!

Tığ İpi Fiyatları Ne kadar?

Tığ ipi fiyatları en çok merak edilen konular arasında yer almaya devam ediyor. Günümüzün ekonomik şartlarından dolayı fiyat araştırmasının yapılması oldukça doğaldır. Örgü ipleri, tığ ipleri ve daha birçok ürün için ücretler merak edilmeye devam ediyor. Peki, tığ fiyatları ne kadar? Piyasada değişiklik göstermekte olan tığ iplerini hem kaliteli hem de uygun fiyatıyla almanız için sizlere bir önerimiz var. 
Tabii ki yummak mağazamıza gelmeniz ilk önerimizdir. Çünkü mağazamızda sizleri memnun edecek fiyat seçeneklerine denk geleceksiniz. Tığ ipleri ve diğer tüm ürünlerimiz ucuzdur. Bütçe dostluğu yapacak bu ürünlerimiz için mağazamızdan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca kaliteyi ucuza almanın keyfini doyasıya yaşayacaksınız. 

Tığ İpi Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Tığ ipi seçerken nelere dikkat edeceğinizi merak ediyorsanız birkaç püf noktaya odaklanmanız yerinde olacaktır. Ve bu püf noktalar aslında sizlerin de bildiği noktalardır. Biz yummak olarak hatırlatmak istedik. Mağazamız üzerinden tığ iplerine ve çeşitlerine bakababilirsiniz. Ürünleri almaya karar verdiğinizde ise açıklama kısımlarına bakmanız yeterli olacaktır. 
Açıklama kısmında ürüne dair özellikler yazacak. Yani bu özellikler ipin boyutu, ebadı, gramajı, metrajı, kullanıldığı yerler gibi içerik bilgilerini içeriyor. Bu yüzden ürüne dair bilgiler edinebilirsiniz. Peki, bu neden önemlidir diyorsanız da doğru ipi seçmeniz içindir tabii ki. Hem ürünü alırken aklınıza takılan tüm sorulara bu sayede yanıt bulabilirsiniz.

Tığ İpi Yummak Mağazasından Alınır…

Evet, doğru okudunuz. Tığ iplerinin en kalitelisi ve uygun fiyatlısı yummak mağazamızdan alınır. Sadece tığ ipleri mi? hayır, çok daha fazlası var. İstediğiniz ip içeriklerine, özelliklerine ve niteliklerine ulaşacağınız bir sürü ip markasını ve çeşidini mağazamıza ekledik. Örgü hobileriniz için gerek duyacağınız ne varsa hepsini mağazamızdan alabilirsiniz. 
Bundan sonra örgü ipleri ve malzemeleri nereden alınır sorunuzun yanıtı yummak mağazası olacak. Mağaza üzerinden kalitesine hayran kalacağınız pek çok ürünü dilediğiniz zaman alabilirsiniz.  O halde ne duruyorum diyorsanız yummak ile tanışmaya başlayabilirsiniz. Uzun zamandan sonra ekonomik bir alışveriş yapmak size de iyi gelecek. Keyifli ve eğlenceli alışverişler diliyoruz.
 
Yükleniyor...