1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

  Bonbon ip ile farkınızı ortaya koyacak örgüler tasarlamaya ne dersiniz? Bizler de öyle düşünmüştük zaten. Yummak mağazası olarak sizleri mutlu edecek birbirinden şahane örgü malzemelerine yer verdik. Örgü ipinden markalarına, örgü şiş ve tığlarından daha pek çok ürüne kadar her şey var. 
  Özellikle de popüler olan bonbon ip türlerinden sizler de memnun kalacaksınız. Renkli seçenekleri bir yana kaliteleriyle de çok sevilen bu ipler ile uzun ömürlü örgüler örebilirsiniz. Aynı zamanda da örgü sanatınız için neye ihtiyacınız varsa her birini kolaylıkla mağazamız üzerinde bulabilirsiniz.
  Dilediğiniz zaman mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Bonbon ipin ne olduğunu, çeşitlerini, fiyat seçeneklerini ve seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini içeriğimizin devamında bulabilirsiniz. 

  Bonbon İp Nedir? 

  Bonbon ip, bir diğer adıyla kristal örgü ipi veya lif ipi olarak da bilinmektedir. Örgü işlerinde sıklıkla kullanılan örgü iplerinden bir tanesidir. Yani popüler ip türlerinden biridir ve kullanım alanı yaygındır. Aynı zamanda ipin içeriği %100 akriliktir. Gramaj olarak 100 gram bir ağırlığa sahiptir. Metraj olarak da 475 metredir. Ve bonbon ip için kullanılması gereken şiş numarası 3-3,5 ve tığ numarası da 3,5 mm’dir. 
  Aynı zamanda bonbon ipi daha çok örgü, banyo lifi olarak da adlandırılır. Bonbon kristali pek çok örgü modelinde kullanabileceğiniz bir ip türüdür. En avantajlı özelliklerinden biri de renk seçeneklerinin fazla olmasıdır. Ayrıca bonbon kristal ip, sonbahar ve kış ayları için ideal olan bir ip türüdür. Bu ipi alabilir, mevsimlere uygun olacak harika örgüler örebilirsiniz. 

  Bonbon İp Nasıl Olmalı? 

  Bonbon ip nasıl olmalı diyorsanız sizlere tek bir önerimiz var. Bu ipi alırken mutlaka orijinal ve içerik olarak da %100 akrilik olmasına dikkat edin. Çünkü bonbon ip ile birçok örgü örme şansını elde edeceksiniz. İp ne kadar kaliteli olursa ve bu ip orijinal olursa dayanıklılığı da bir o kadar iyi olacaktır. Kısacası alacağınız bonbon ip uzun ömürlü olmalıdır. 
  Bunun yanı sıra öreceğiniz örgü modellerine uygun içerikte olması da ayrıca önemlidir. Tüm bu saydığımız niteliklere sahip olan örgü iplerini mağazamızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Yummak ile aradığınız tüm örgü iplerini ve daha fazlasını mağazamız üzerinde bulmanız mümkündür. Dilediğiniz zaman bonbon ip fazlası için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. 

  Bonbon İp Fiyatları Nelerdir? 

  Bonbon ip fiyatları günümüzün ekonomik şartlarına göre oldukça idealdir. Yani hem marka bir ipi kaliteli ve dayanıklılığı yüksek özellikleriyle alabilecek hem de bu ipler için en ekonomik fiyatları ödeyebileceksiniz. Maddi açıdan zorlanmadan alabileceğiniz bonbon ipleri toplu alımlarda da aynı uygunluktaki fiyatları ödeyebileceksiniz. 
  Üstelik marka olan bonbon ip gibi diğer tüm ip çeşitlerini de mağazamızdan tereddüt etmeden alabilirsiniz. Bütün ip modelleri ve örgü işi için gereken tüm modelleri ucuza alabileceksiniz. Kaliteyi ucuza almanın keyfini yummak mağazamızla çıkarabilir ve hayalini kurduğunuz örgü işlerini zevkle tasarlayabilirsiniz. 
  Zira bugüne kadar yapmış olduğunuz en ekonomik alışveriş mağazamız üzerinden yapacağınız alışveriş olacaktır. Üstelik sizlerin de vazgeçemeyeceği bir Online alışveriş mağazası yummak olacak. O zaman daha fazla zaman kaybetmeden alışverişinizi yapın ve kaliteyi ucuza almanın zevkini yaşayın. 

  Bonbon İp Çeşitleri Nelerdir? 

  Bonbon ip çeşitleri nelerdir diyorsanız birçok çeşide denk gelmeye hazır olun. Çünkü yummak mağazası olarak ihtiyacınız olabilecek tüm örgü iplerini ve malzemelerine mağazamızda yer verdik. Tüm bu model ve örgülerle istediğiniz tasarımların yaratıcısı olacaksınız. O halde mağazamız üzerinde yer alan tüm örgü malzemelerine göz atabilir ve fikir edinebilirsiniz. 
  Bunun yanı sıra birçok ip çeşidi ile hayalinizdeki örgü tasarımları üretebilirsiniz. Sevdiklerinize özel günlerde uzatabileceğiniz örgüler örebilirsiniz. Bebeklere ciltlerini tahriş etmeyecek battaniyeler örebilirsiniz. Kendiniz için şık ve tarz kıyafetler örebilirsiniz. Yine bunun gibi birçok tasarımı ek gelir elde etmek amacıyla da satışa sunabilirsiniz. Sizlere yardımcı olacak tüm ürünler mağazamızda mevcuttur. 

  Bonbon İp Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

  Bonbon ip seçerken birkaç püf nokta sizler için yeterli olacaktır. Çoğu insan bir ürünü alırken ürün detaylarına göz atmayı ihmal eder. Sadece ürün görseline bakarak alışveriş yapan herkes de sonunda hüsrana uğrar. Çünkü bazen ürün görselleri tam anlamıyla nasıl bir ürün olduğuna dair ayrıntı vermez. 
  Bunun için bonbon ip başta olmak üzere herhangi bir ürünü almadan önce mutlaka ürünün özellikler ve açıklamalar kısmına önem vermelisiniz. Ürünün açıklama kısmında ürünün boyundan ebatına, gramajından metrajına ve hatta kullanım amacına kadar pek çok özelliği yazar. Bu sayede en doğru ürünü alma konusunda bir kararsızlık yaşamaz ve kaliteli bonbon ipleri alma şansını yakalayabilirsiniz. 
  Kısacası bundan sonra artık ürün özelliklerini incelemeden alışveriş yapmayacağınızı bu detaylar sayesinde öğrendiniz. Daha keyifli ve doğru alışverişler yapabilirsiniz. Yummak ile aradığınız her türlü örgü sanatı malzemesini şimdi yenilenen stoklarımızda bulabilirsiniz. Keyifli bir alışveriş dileriz. 

  Yükleniyor...