1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Tunus Tığları

Ürün bulunamadı.

Tunus tığlarını merak mı ediyorsunuz? O zaman sizlere müjdemizi verelim. Yummak mağazamızda merak ettiğiniz ve aradığınız tunus tığları çeşitleri mevcuttur. Özellikle de örgü dünyası için tercih edeceğiniz en kaliteli örgü tığlarından biri de bu tığ çeşitleridir. İstediğiniz renkte ve kalite bulabileceğiniz bu tığlar ile harika tasarımlar yapabilirsiniz.
Özellikle de Türkiye’nin en çok sevdiği yummak mağazamızda sizleri mutlu edecek ürünler var. Dışarıda arayıp da bulamadığınız örgü malzemelerinin tamamını burada bulabilirsiniz. Üstelik çok daha düşük maliyetlere alacağınız ürünlerimiz var. Yapmanız gereken tek şey kahvenizi elinize almak ve arkanıza yaslanmak… İçeriğimizin devamında merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilirsiniz. 

Tunus Tığları Nedir?

Tunus tığları, el işi ve örgü tasarımları için kullanılan ürünlerdir. Özellikle de en çok sevilen ve strese iyi gelen hobi işleri için kullanılan tığlardır. Tunus tığlarını özellikle tunus örgüler örerken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Renk seçenekleri de oldukça bol olan bir üründür. Ayrıca en çok bilinen kartopu markası adı altında da tunus tığları bulmanız mümkündür. 
Bilinen pek çok markanın tunus tığlarını bulma şansınız vardır. Bunun için mağazamızı yakından inceleyebilirsiniz. Almak istediğiniz örgü iplerine karar verdikten sonra bu iplere uygun olabilecek tunus tığlarını ve diğer tüm tığ, şiş çeşitlerini bulabilirsiniz. Üstelik en uygun fiyat seçeneklerinden de doyasıya yararlanabilirsiniz.

Tunus Tığları Nasıl Olmalı? 

Tunus tığları farklı renk seçeneklerine sahiptir. Her birinin kullanım amacı aynıdır. Yani öreceğiniz tunus örgülere ve diğer örgü tiplerine uygun olacak tığ çeşitlerini yummak mağazamızda sizler için sunuyoruz. Aynı zamanda da aradığınız niteliklere ve özelliklere sahip ürünlerin satışını yapıyoruz. Bu yüzden de istediğiniz kaliteyi yakından yakalayabileceksiniz. 
Özellikle de tunus tığları mutlaka işe yarar olmalı. İçerik kısmını iyice incelemeden ürünleri almamanızı öneririz. İçerik bilgisi her ürün için vardır ve bu bilgiler ürünün hakkında kalite bilgisi verir. Bu yüzden mutlaka ürünler kısmından tunus tığlarının detaylarına göz atmalısınız. Kısacası renk seçenekleri son takılacağınız nokta olsun. Zira tüm tığ renkleri görünüm olarak sizleri rahatsız etmeyecek bir özelliğe sahiptir. 

Tunus Tığları Çeşitleri Nelerdir? 

Örgü şişleri arasından sıklıkla tercih edilen tunus çeşitleri neler diye merak ediyorsanız birçok örneği mağazamızda yer alıyor diyebiliriz. İhtiyacınız olan örgü şişlerinden biri olan tunus tığları ayrı ayrı kategorisinde mevcut. Kalın şişlerden ince şişlere, tığ modellerine ve pek daha fazlasına kadar ulaşabileceğiniz kaliteli ürünler var. Üstelik alışveriş yaparken seçeceğiniz yün, ip veya yumak çeşitlerine göre de örgü şişi mm değerleri yer alıyor. 
Yani her bir yumak üzerinde o yumağı örerken kullanmanız gereken örgü şişi değeri yazıyor. Mesela klasik bir yün ile öreceğiniz patik için 2-5 mm kalınlığında bir şiş kullanmanız gerekebilir. Bunun gibi kullanacağınız veya satın alacağınız her yumağın veya ipin üzerinde onlara uygun olan malzemelerin, örgü tığlarının hangileri olması gerektiği detaylıca yazıyor. Bu nedenle alışverişinizi yaparken her biri ürünü özellikleriyle incelemenizi öneririz.  

Tunus Tığları Fiyatları Ne Kadar?

Tunus tığları fiyatları nasıl olsa mutlu olurdunuz? Elbette ki uygun fiyat dediğinizi duyar gibiyiz. Zira biz de yummak mağazası olarak sizleri memnun edecek ürünleri ve fiyatları sunuyoruz. Üstelik öyle sıradan ürünler de değil sunduklarımız. Her biri marka ve kaliteli olan ürünlerdir. Yani doğru duydunuz tüm tığ modellerini ve diğer ürün çeşitlerimizi ekonomik fiyatları ile alabileceksiniz.
Kaliteyi ucuza alabileceğiniz bir mağazamız olduğunu hatırlatmak isteriz. Şu an çok mutlu olduğunuzu hissedebiliyoruz. Bizim için de memnuniyetiniz oldukça önemlidir. Bu yüzden sizleri memnun edecek ürünleri ve fiyat avantajlarını sunmak bizim görevimiz. İstediğiniz tunus tığlarını ucuza alabilirsiniz. Ve tabii ki çok daha fazla ürünü yine uygun fiyatlarla bulma şansına sahipsiniz. 

Tunus Tığları Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Tunus tığları seçerken nelere dikkat edileceğini bilirseniz kaliteli ve doğru bir ürün seçmek kaçınılmaz olacaktır. Peki, ürünü seçerken ne yapmalısınız? Öncelikle ürünün açıklama kısmına odaklanmalısınız. Ürün açıklama kısmında ürüne dair bilgiler ve detaylar yer alır. Yani alacağınız bu ürünün boyutu, mm numarası, hangi örgülerde kullanılabileceği, kullanıldığı yerler vb. gibi bilgiler yazar. 
Bu sayede alacağınız tunus tığlarını hangi örgü iplerinde kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde de kalitesinden ve özelliklerinden de son derece haberdar olursunuz. Bu sayede de seçeceğiniz ürün hakkındaki tüm sorularınız kendiliğinden yanıt bulacaktır. O zaman ne yapacakmışsınız? Ürünü almadan önce mutlaka açıklama kısmını inceleyecekmişsiniz, unutmayın.
Aradığınız Örgü Dünyası Malzemeleri Yummak da…
Yummak mağazamızda istediğiniz örgü malzemelerini bulma şansınız hep olacak. Çünkü her geçen gün örgü malzemesi çeşitlerini artırmaya devam ediyoruz. Örgü şişlerinden tığlarına örgü iplerinden markalarına kadar her şey mağazamızda yer alıyor. Bir üründen daha fazlası olan çeşitlerimiz de var. 
Dilediğiniz zaman keyfinize güç katmak ve hayalinizdeki örgü projelerinizi ortaya koymak için mağazamıza gelebilirsiniz. Şimdiden hoş geldiniz diyoruz ve keyifli alışverişler diliyoruz. Yummak ile her zaman bir adım önde ve kaliteye hep daha yakın olacaksınız. 
Yükleniyor...