1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Örgü seven hanımlar başta olmak üzere el işi sanatı ile uğraşmayı seven herkesi buraya alalım. Çünkü yummak mağazası tam da sizler için faaliyet veriyor. Çok kısa sürede geniş kitlelere ulaşmayı başaran mağazamızda birbirinden şık örgü işi ipleri, örgü şişi ve tığları, tuhafiye ürünleri ve çok daha fazlası var. Arayıp da bulmak istediğiniz onlarca ürünü mağazamızda kolaylıkla bulabilecek, örgü işi sanatınıza yön verebileceksiniz. 

Koton İp Nedir? 

Koton ip, günümüzde örgü örenler tarafından en sık olarak tercih edilen örgü iplerinden biridir. İplik türü ise akrilik ve pamuktur. Gramaj olarak 50 gramlık yumaklar halindedir. Ayrıca 1010-150 metraja sahip bir ip türüdür. İlkbahar-yaz ve sonbahar-kış olmak üzere her mevsimle uyumlu olan bir iptir. Her mevsime özgü birbirinden şık ve kullanışlı örgüler örebilirsiniz. 
Aynı zamanda el emeği ve göz nuru olacak bu örgü işleri ile dilediğiniz zaman sevdiklerinizi dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz. Manevi değeri yüksek bir hediye tarzı olan bu ürünler ile sevdiklerinize büyük bir jest yapma şansını yakalayacaksınız. Ayrıca kendiniz için de birçok şık ürün tasarlayabilir ve örebilirsiniz. Mağazamızda koton ip ve diğer tüm örgü ipi modelleri sizleri bekliyor. 

Koton İp Seçerken Nelere Dikkat Edilir? 

Koton ip modellerini seçerken nelere dikkat edilir diyorsanız birkaç püf noktaya odaklanmanız yeterli olacaktır. Bu noktaların başında koton ip ürün özellikleri yani açıklama kısmı gelmektedir. Peki, neden? Çünkü ürün özelliklerinin açıklama kısmında ürüne dair detaylı bilgiler yer alır. Kullanım amacı, renk, boy, gramaj, metraj vb.
Bu bilgiler dikkate alınarak ürün hakkında fikir edinmek kolay olacaktır. Haliyle siz bir ürünü almadan önce mutlaka özelliklerini incelemelisiniz. Hem doğru bir ürün seçmeniz hem de kaliteli bir ürün almanız konusunda size yardımcı olacaktır. Ürün seçimleri ve seçenekleri için 7-24 Online olan kurumsal hediye mağazamıza göz atmanızı öneririz. 

Koton İp İle Neler Yapılabilir? 

Koton ip, örgü örmeniz konusunda sizlere yardımcı olacak en sevilen iplerden bir tanesidir. Çok sevilen bu marka ip ile her mevsime uygun çoraplar örebilirsiniz. Çantasından boyunluğuna, atkısından patiğine, battaniyesinden eldivenine ve şapkasına kadar daha pek çok ürünü koton ip ile örebilirsiniz. Hem renk seçenekleri gözleri kamaştırıyor hem de tasarıma dönüşen bu ip modelleri olabildiğince sağlam ve uzun ömürlü oluyor. 
Sevdiklerinize özel günlerde uzatacağınız el emeği göz nuru patik ile ne kadar çok sevineceklerini düşünsenize. Ya da aynı şekilde kış aylarında üşüdüğünüzde üstünüze atabileceğiniz şık ve kalın bir şal olsa hiç de fena olmayacak. Kısacası birçok örgü modelini ortaya koyabilir, maliyeti yüksek ürünler almak yerine kendi kıyafetlerinizi kendiniz de örebilirsiniz. Eminiz ki bu el işi sanatını çok seveceksiniz…

Koton İp Nereden Alınır? 

Koton ip nereden mi alınır? Tabii ki çok ama çok seveceğiniz ve hatta fazlasıyla renkli bulacağınız yummak mağazamızdan alınır. Mağazamızda koton ip modelleri başta olmak üzere birden çok ip markası yer alıyor. Sadece ip seçenekleri de değil, örgü şişi ve tığları da yine mağazamızda sizleri bekliyor. Aynı şekilde tuhafiye ve hobi ürünlerini de zengin içerikli kategorilerimizde kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Koton İpinde Esneme Oluyor Mu? 

Örgü ipi modelleri sayısızdır ve her bir ipin kendi özellikleri türüne göre farklılık gösterebilmektedir. Bu ip türlerinden biri de çok kullanılan, dayanıklı koton ip türüdür. Bazı örgü iplerinde esneme olurken bazı örgü iplerinde az da olsa esneme olmaz. Bu nedenle esnek ürünler üreteceğiniz zaman enseme yapan örgü iplerini tercih edebilir, birden çok model ile sevdiklerinize sürprizler yapabilirsiniz. 
Koton ipinde örgü örerken esneme olmaz ancak örülen ürün örüldükten sonra az da olsa esneyecektir. Zira alacağınız tüm ip modelleri için mağazamızı seçebilirsiniz. Esnek ve esnek olmayan tüm örgü ipi çeşitleri kategorilerimiz içerisinde mevcuttur. İstediğiniz zaman bu ürünlerden birini alarak örgü sanatının bir parçası da siz olabilirsiniz. Öreceğiniz ürünleri sevdiklerinize armağan edebilir veya satışını yaparak kazanç elde edebilirsiniz. 

Koton İp Fiyatları Ne Kadardır? 

Koton ip fiyatları en uygun ve avantajlı seçenekleriyle nerede biliyor musunuz? Evet, doğru tahmin ettiniz, yummak mağazamızda… Üstelik sadece koton ip fiyatları da değil diğer tüm ip modelleri, örgü işi malzemeleri ve aklınıza gelebilecek tüm ürünlerimiz en ucuz ve ekonomik fiyatlarıyla mağazamızda sizleri karşılıyor. Birbirinden şık tüm örgü iplerini en uygun fiyatları ile alma şansından dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Farkınızı yummak mağazası ile ortaya koymaya hazır olabilirsiniz. 

Koton İp Çeşitleri Nelerdir?

Koton ip çeşitleri, renk seçenekleri başta olmak üzere pek çok avantajlı seçeneği ile mağazamızın örgü ip kategorisinde sizlerle bütünleşiyor. Birden çok rengi ile enerji veren koton ip seçeneklerine yummak mağazamızla ulaşabilirsiniz. Üstelik alışverişinizi yapmadan önce her bir ürün için ayrıca eklediğimiz detaylar kısmını inceleyebilir, ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Alacağınız her bir üründen memnun kalacak, vazgeçilmeyen alışveriş adresleriniz arasına yummak mağazasını da ekleyeceksiniz. 
Yükleniyor...