1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Alize Superlana Maxi İp

Alize süperlana maxi ve aradığınız tüm örgü ipi modelleri için yummak mağazamızı aşkla ziyaret edebilirsiniz. Neden mi aşkla diyoruz? Çünkü aradığınız tüm örgü ipi model ve markaları, örgü şişleri ve tığları mağazamızda sizler için yerini alıyor. İster örgü işine yeni başladığınızda isterseniz de örgü örerken sizlere destek olacak her anda yanınızda kalitesinden ödün vermeyen bu ürünlerimiz bulunacak. Dilediğiniz zaman mağazamızı ziyaret ederek ihtiyacınız olan ürünleri ve malzemeleri keyifle alabilirsiniz. 

Alize Süperlana Maxi Nedir? 

Alize süperlana maxi, kalın bir ip türüdür. İplik türü %75 akrilik ve %25 yünden oluşmaktadır. Gramajı genellikle 100 gramdır ve 50-100 metre aralığındadır. Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez örgü ipi modellerindendir. Kış aylarının vazgeçilmez örgü işlerini, ürünlerini ortaya koymak için alize süperlana maxi örgü ipini kullanabilirsiniz. Ayrıca sonbahar ayalarında da yine çok seveceğiniz örgü ürünleri bu iple işleyebilirsiniz. 
Alize süperlana maxi ipi için kullanmanız gereken örgü şişi numarası 8-10 numaradır. Tığ numarası ise 7-8 numaradır. Klasik örgü ipi türlerinden biri olan alize marka ve modelleri için örgü ipi kategorisini detaylıca inceleyebilirsiniz. Ayrıca markalar kısmında da en popüler ve yaygın olarak kullanılan örgü ipi modelleri yer alıyor. İhtiyacınız olabilecek tüm marka ve modelleri mağazamızdan temin edebilirsiniz. 

Alize Süperlana Maxi Seçerken Nelere Dikkat Edilir? 

Alize süperlana maxi ip seçerken eğer yeni başlayanlardansanız mutlaka ipin kalınlık ve incelik oranına dikkat etmelisiniz. Basit örgü işleri örmek istiyorsanız kalın örgü ipleri ile el sanatına başlamanız daha kolay olacaktır. Çünkü kalın örgü ipiyle örgü örmek ince örgü ipine göre çok daha kolay olmaktadır. Bunun yanı sıra örgü ipini seçerken mutlaka ip ile ilgili özellikler ve açıklama kısmına göz atmanı gerekir.
Bu kısımda yüne, örgü ipine dair detaylı bilgiler yer alır. Yani örgü ipinin iplik türü, gramajı, hangi şiş veya tığ numarasının kullanılması gerektiği vb. gibi bilgiler ürünün açıklamalar ve özellikler bölümünde yazar. Haliyle hem kaliteli hem de ihtiyacınız olan ipin hangisi olduğunuz öğrenmek için özellikler kısmını mutlaka incelemeniz gerekir. Oldukça önemli bir detaydır, gözden kaçırmamanızı öneririz. 

Alize Süperlana Maxi İle Neler Yapılabilir? 

Alize süperlana maxi sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez örgü ipi türlerinden biridir. Renkli seçenekleri ile adeta insana huzur verir. Ve kış mevsimi için örebileceğiniz birden çok model için kullanımı uygun olan bir ip türüdür. Atkıdan şapkaya, çoraptan patiğe kadar pek çok ürünü alize süperlana maxi örgü ipiyle örebilirsiniz. Özellikle de bebeklere ve çocuklara onların ciltlerini tahriş etmeyecek renkli giysileri de yine bu örgü ipiyle örebilirsiniz. 
Boyunluk, halı, okula giden çocuklar için hırka vb. gibi daha birden çok örgü işini yine alize süperlana maxi örgü ipiyle örebilirsiniz. Kaliteli ve sağlam yapısıyla çok sevilen tüm bu ip türlerine mağazamız üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Böylece kendi zevkinize göre istediğiniz renkleri seçebilir, siparişinizi oluşturarak en kısa sürede örgü iplerinize kavuşabilirsiniz. 

Alize Süperlana Maxi Nereden Alınır? 

Alize süperlana maxi, örgü malzemesi satan yumak dükkanları dahil olmak üzere birçok tuhafiyede de bulunabilmektedir. İstediğiniz yumak dükkanı veya tuhafiye üzerinden örgü iplerinizi alabilirsiniz. Ancak çoğu zaman çoğu yerde, bölgede veya şehirde örgü ipleri ve malzemeleri bulunmayabiliyor. Bu gibi durumlarda hiç üzülmenize gerek yok çünkü yummak mağazamız sizler için devreye giriyor. 
Mağazamızda aradığınız tüm örgü ipi modelleri, markaları ve malzemeleri bulunuyor. Alize ip markasından ören bayan ip markasına, nako markadan gazzal markasına kadar tüm ip modellerimiz ve markalarımız var. Üstelik tuhafiye kategorimiz de yine sizler için mevcut. Ve tabii ki örgü işiniz için gerekli olan örgü şişi ve tığları da ayrıca mağazamızın kategorileri arasında mevcut. Örgü işine başlamak istediğinizde mağazamızda keyifli bir gezinti yapabilirsiniz. 

Alize Süperlana Maxi'de Esneme Oluyor Mu? 

Alize süperlana maxi, diğer örgü ipleri gibi esneme payı az olan bir iptir. Tabii ki örgü örerken çok esnemez ancak örgü ile ortaya çıkan ürün az da olsa bir esneme payına sahip olmaktadır. Çünkü rahat ve kullanışlı bir kalıp özelliği vardır. Zira sert ve esneme payı olmayan bir ürün giyilmesi zor olan bir ürün olacaktır. Haliyle siz örgü örerken çok esnemeyen örgü ipleri ürün örüldükten sonra esner. 
Bu yüzden tereddüt etmeden örgü iplerini alabilir, hayalinizdeki örgü tasarımlarını ortaya koyabilirsiniz. Zira örgü örmeye başladığınız andan ürünleriniz ortaya çıkana kadar büyük bir keyif alacaksınız. Hem oldukça eğlenceli bir el sanatıdır hem de istediğiniz tüm modelleri kendi yaratıcılığınızla ortaya çıkarabilirsiniz. Bunun için örgü işine keyifle başlamanızın şimdi tam zamanı!

Alize Süperlana Maxi Fiyatları Ne Kadardır? 

Alize süperlana maxi ve diğer tüm örgü fiyatları en uygun ve ekonomik fiyatları ile mağazamızın kategorileri arasında sizleri bekliyor. Yapacağınız tüm alışverişleriniz sonrasında ödeyeceğiniz tutar oldukça ekonomik olacak. Dilediğiniz zaman mağazamız üzerinden gönül rahatlığıyla bütçe dostunuz olacak bir alışveriş yapabilirsiniz. 

Alize Süperlana Maxi Çeşitleri Nelerdir?

Alize süperlana maxi çeşitleri aradığınız tüm modelleri ile yummak adresimizde sizlerle buluşuyor. İstediğiniz tüm renk ve modeller için mağazamızda gezintiye çıkabilir, farklı fikirler edinebilirsiniz. Bu örgü ipleri size çok iyi gelecek…
Yükleniyor...