1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Dantel İpi

Ürün bulunamadı.

Dantel ip mi arıyorsunuz? O zaman ihtiyacınız olan dantel ipleri an itibariyle buldunuz. Nasıl mı? Elbette ki yummak mağazamıza gelerek… Mağazamızda aradığınız birçok ip türünü ve el iş sanatı malzemelerini bulabilirsiniz. Dantel ip çeşitlerinden örgü ipi türlerine kadar her şey mağazamızda mevcuttur. 
Özellikle de dantel işi için en popüler iplerimiz var. Markasıyla ve kalitesiyle en bilindik dantel iplerini alabilir, el işi sanatınıza başlayabilirsiniz. Zira aradığınız tüm el işi ve örgü sanatı malzemelerini mağazamızda bulmak sizleri fazlasıyla mutlu edecek. 
Şimdi mağazamızda küçük bir gezinti yapabilir, keyif dolu bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Eminiz ki hayalinizdeki motifleri ve modelleri yarattığınızda herkes el işi sanatınıza hayran kalacak. Ve biz yummak olarak ihtiyacınız olan tüm ürünlerle daima yanınızdayız. 

Dantel İp Nedir? 

Dantel ip, iğne oyası başta olmak üzere birçok dantel işinde kullanılan ip türüdür. İnce ve sağlam yapısı ile kalitesinden söz ettirir. En sevilen el işlerinden bir tanesidir. Beyaz ve krem rengi seçenekleri en çok kullanılan ip renkleridir. Özellikle de kızlara çeyizlik olarak bir sürü dantel modelleri işlenir. Dantel ve iğne oyası olarak adlandırılan bu ipler kullanılır. 
Aynı zamanda sıklıkla tercih edilen markalardan bazıları da ören bayan dantel ipliği ve altın başak dantel ipliğidir. Bu iplikler ile farklı modeller yaratabilirsiniz. Veya dilerseniz beğendiğiniz modelleri örnek alarak yine şık tasarımlar üretebilirsiniz. Zira iğne oyası ve dantel işi oldukça geniş alanlı bir el işidir. Bu nedenle istediğiniz sayıda farklı tasarımlara imza atabilirsiniz. 

Dantel İp Nasıl Olmalı? 

Dantel ipi nasıl olmalı diye düşünüyorsanız ilk önceliğiniz kalite ve marka olmalıdır. Çünkü ip ne kadar kaliteli olursa dayanıklılığı da bir o kadar iyi olacaktır. Uzun ömürlü danteller işlemek için de marka ipleri tercih etmeniz gerekir. Bu konuda sizlere yardımcı olacak dantel ip markaları genellikle altın başak, ören bayan vb.dir. 
Aradığınız tüm bu dantel marka ipleri ve çok daha fazlası yummak mağazamızda mevcuttur. İstediğiniz zaman mağazamız üzerinden alabilirsiniz. Üstelik orijinallik, kalite ve sağlamlık her türlü ipimizde mevcuttur. Haliyle bu işe gönül rahatlığıyla başlayabilirsiniz. Kendi hayalinizdeki motifleri ve modelleri işlemenizin bizce tam zamanı!

Dantel İp Fiyatları Nelerdir? 

Dantel ip fiyatları neler mi? Nasıl olsa güzel olur? Uygun fiyat olsun dediğinizi duyar gibiyiz. O zaman sizleri daha da heyecanlandırmadan müjdemizi verelim. Tam da istediğiniz gibi uygun fiyatlı ürünler bulunuyor. Dantel ipinden diğer tüm ip modellerine kadar her şey en ucuz fiyatlarıyla yer alıyor. Kısacası yapacağınız alışverişler oldukça ekonomik olacak.
Sizler için bütçe dostluğu olacak mağazamız üzerinden dilediğiniz ipleri alabilirsiniz. Markalar ve en popüler ip seçenekleri mağazamızda mevcuttur. Farklı birçok dantel işlemek için bu ipleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda da iğne oyası için uygun olabilecek her türlü ipi yine mağazamızda bulabilirsiniz. El işine başlamak sizler için oldukça keyif verici olacak. 

Dantel İp Çeşitleri Nelerdir? 

Dantel ip çeşitleri oldukça fazladır. Özellikle de marka açısından en popüler olan ip türlerimiz bulunmaktadır. Tüm dantel ipleri orijinal ve kalitelidir. İpin ince olması ortaya çıkacak dantel modelleri için önemli bir faktördür. Ancak ip ince olduğu kadar sağlamdır. Bu nedenle sıklıkla tercih edilen bir ip türüdür. Kızlara çeyizlik, evleriniz için dekoratifler, motifler ve daha pek çok dantel örnekleri tasarlayabilirsiniz. 
Aradığınız dantel ip çeşitleri için yummak mağazamızı incelemeniz yeterli olacaktır. Çünkü mağazamızda istediğiniz dantel ipleri yer alıyor. Üstelik sadece dantel ipleri ile sınırlı değiliz. Örgü ipleri, markaları, örgü şişleri ve tığları gibi birçok malzeme var. Hem de oldukça ekonomiktir. Şimdi dantel modelleri için tasarımını yapacağınız dantel iplerini ve iğne oyası iplerini seçebilirsiniz. 

Dantel İp Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Dantel ip seçerken ilk dikkat edeceğiniz şey ipin kalitesi ve sağlamlığıdır. Zira el ve dantel işine başlarken kullanacağınız ipin hem dayanıklı hem de işe yarar bir ip olması gerekir. Dantel ipi de el işiniz için tercih edilen belki de en sağlam ip türlerinden bir tanesidir. Ancak yine de dantel iplerini almadan önce ürün özellikleri ve açıklama kısmına göz atmanız önemlidir.
Özellikler ve açıklama kısmında ürüne ait ayrıntılar yer alır. İpin kalınlığı-inceliği, ipin gramajı, ipliğin içeriği ve türü vb. gibi özellikleri açıklama kısmında yazar. Ayrıca iplik için kullanılması gereken şiş numarası ve tığ numarası da yine bu kısımda yer alır. Böylece ipi almadan önce ip ile ilgili detaylı bilgileri öğrenebilir, kalitesinden ve işçiliğinden memnun kalacağınız ip türlerini alabilirsiniz. 
Özellikle de unutmamalısınız ki iğne oyası ve dantel işi için en çok kullanılan marka ipleri seçmelisiniz. Popüler olan ipler, dantel işleriniz için uygun olacaktır. Şimdiden keyifli ve ekonomik alışverişler dileriz. Yummak her an sizinle her yerde…
Yükleniyor...