1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Aradığınız örgü malzemeleri nerede biliyor musunuz? Evet, şu anda tam da olduğunuz yerde. Yani yummak mağazamızda… Üstelik metal kancalar ve daha pek çok ürün mağazamızda tüm kaliteli özellikleri ile yer alıyor. Bir üründen daha fazlası olan her bir malzememiz kalitesiyle sizleri memnun edecek. 
Hayalini kurduğunuz tüm örgü projelerinizi artık hayata geçirebileceksiniz. Çünkü dışarıda arayıp da bulamadığınız onlarca örgü malzemesi mağazamızda mevcuttur. Hem de Türkiye’nin dahi kısa sürede kalbini kazanmayı başaran mağazamız sizlerin de favorisi olacak. 
Yapmanız gereken tek şey metal kancalar seçeneklerine bakarken bir de diğer ürünlere göz ucuyla bakmaktır. Zira aradığınız her şeyi burada bulmak sizleri fazlasıyla mutlu edecek. O zaman ne duruyorsunuz? Bizce şimdi mağazaya uğramanızın tam zamanı!

Metal Kancalar Nedir?

Metal kancalar, çanta aksesuarı olarak çanta yapımında, zincirleri çantaya bağlamak için kullanabileceğiniz metal halkalı papağan çanta klipsi. Genel olarak makrome anahtarlık yapımı için kullanılan ürünlerden bir tanesidir. Halka papağan olarak da bilinen bu kancaların genel olarak çapı 20 mm’dir.
Aynı zamanda bu papağan klipsi boyu da 40 mm’dir. Renk ise standart olarak gold, altın, gümüş ve füme rengidir. Fiyat olarak da oldukça ucuzdur. İstediğiniz aksesuarlarınız için tercih edebileceğiniz belki de en kaliteli ürünlerdendir. Farklı çeşitleri de bulunan bu klipsleri istediğiniz zaman mağazamız üzerinden tedarik edebilirsiniz. 
Ayrıca hayalinizdeki çantaları şimdiden örmeye başlayabilirsiniz. Her mevsimde kullanabileceğiniz örgü çantalarınıza şıklık katmak sizin elinizde. Farklı renkteki örgü iplerini ve iplere uygun şiş numaralarını seçtikten sonra, son olarak da metal kancalar alabilirsiniz. 

Metal Kancalar Nasıl Olmalı? 

Metal kancalar genellikle klasik ve standart bir türe sahiptir. İsim olarak da halkalı papağan çanta klipsi olarak geçmektedir. Gümüş, füme ve gold olmak üzer renk seçenekleri mevcuttur. İstediğiniz rengi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Her birinin niteliği ve özelliği sizleri memnun edecektir. 
Mesela dışarıdan alamadığınız o pahalı örme çantalar için artık üzülmeyeceksiniz. Çünkü hayalinizdeki çanta tasarımı her neyse onları en güzel şekilde sizler de örebileceksiniz. En güzel yanı da çok daha düşük bir bütçe ile birçok çanta sahibi olacaksınız. İstediğiniz renkte ve özellikte çantalar tasarlayabilirsiniz. İhtiyacınız olacak örgü iplerinden metal kancalara kadar her şey mağazamızda sizleri karşılamayı bekliyor.
Hatta çantalar için kullanabileceğiniz örgü iplerinin açıklama kısımlarına da göz atabilirsiniz. Böylece hangi çanta için hangi şiş numaralarını almanız gerektiğini ve ip içeriklerini öğrenebileceksiniz. Kısacası almanız gereken ip, şiş ve metal kancadır. İşte bu üç malzeme ile şahane çantaların tasarımcısı olacaksınız. 

Metal Kancaların Çeşitleri Nelerdir? 

Metal kancaların renk çeşitleri olduğundan bahsettik. Renkler farklılaşsa da içerik olarak tüm klipsler yani metal kancalar aynı özelliklere sahiptir. Yani renklere takılmadan direkt olarak herhangi birini seçebilirsiniz. Ve zaman kaybetmeden alışverişinizi mağazamız üzerinden keyifle yapabilirsiniz. Aradığınız örgü dünyası malzemelerinin her biri sizler için derleniyor. 
Biz de bu ürünlerin hangileri olduğunu yani hangi metal kancaların mağazamızda yer aldığını aşağıya örnek olarak bıraktık. Bu ürünler mağazamızın metal kancalar kategorisinde yer almaktadır. Peki, hangi metal kancalar var? İşte detaylar:
Halkalı papağan çanta klipsi 40x20 mm füme - altın halkalı çanta papağan çanta aksesuarları
Halkalı papağan çanta klipsi 40x20 mm gümüş - altın halkalı çanta papağan çanta aksesuarları
Halkalı papağan çanta klipsi 40x20 mm gold- altın halkalı çanta papağan çanta aksesuarları

Metal Kancaların Fiyatları Ne Kadar?

Metal kancaların fiyatları ne kadar diyorsanız öncelikle içinizi ferah tutmanızı öneriyoruz. Çünkü yummak ile her şey yolunda. İstediğiniz nitelikteki tüm ürünleri mağazamız üzerinden en uygun fiyatlarla alabileceksiniz. Üstelik ucuzluk ve kaliteyi de bir arada görebileceksiniz. Nasıl mı? Tabii ki yummak farkı ile… Yani mağazamızdan alacağınız tüm ürünleri ucuz bir şekilde alabileceksiniz. 
Kısacası kaliteyi ucuza alabileceksiniz. Hatta bugüne kadar yapmış olacağınız belki de en ekonomik alışveriş bu olacak. Yummak ile ucuzluğu ve kaliteyi yakalamak için daha fazla beklemeyin deriz. Şimdi elinize kahvenizi alın ve aşkla yudumlarken ürünlerimizi gözden geçirin. İhtiyacınız olan ürünleri de hiç tereddüt etmeden ekleyin sepetinize. Çünkü ödeyeceğiniz tutarlar bütçenizi aşmayacak. 

Metal Kancaları Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Metal kancaları seçerken dikkat etmemiz gereken hususlar var mı dediğinizi duyar gibiyiz. Evet, tabii ki var. Yani gözünüze ilk çarpan veya beğendiğiniz metal kancaları seçme şansınız da var elbette. Ancak uzun ömürlü ve dayanıklı bir klips almak istiyorsanız kaliteye önem vermelisiniz. Maddiyat son planda kalmalı. İlk önce işinize yarar bir saat almalısınız. 
Aynı şekilde klipsleri almadan önce mutlaka metal kancaların ürün açıklamalarına bakmalısınız. Ürünlerin açıklama kısmında ürün özellikleri yer alır. Metal kancanın boyu, ebadı, kullanım amacı, içeriği gibi özellikleri açıklama bölümünde yer alır. Böylece kancaları seçmeden önce aklınızdaki tüm soru işaretlerine yanıt bulmuş olursunuz. Bu da en doğru kanca türü seçimini yapmanızı sağlar
Yükleniyor...