1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Antibakteriyel İp

Ürün bulunamadı.

Antikbakteriyel ip arıyorsanız yeni mekânınız yummak mağazamız olacak. Çünkü bizler de sizler gibi hijyene önem veriyoruz. Ve siz müşterilerimizin beklentilerine uyacak ürünlerin satışını gerçekleştiriyoruz. Özellikle de korona virüs salgınından sonra artan tüm bakteri vb. gibi virüs tedbirleri dahilinde çalışıyoruz. Sizleri ve sevdiklerinizi rahat ettirecek, sağlıklı ürünleri derliyoruz. 
Bunlar arasında en çok tercih edilen ve popüler olan ipleri öncelikli olarak beğeninize sunuyoruz. Zira bu iplerden biri de en sevilen antibakteriyel ipler oluyor. Peki, antibakteriyel ip nedir? Nasıl olmalıdır? Çeşitleri neler? Bu ipleri seçerken nelere dikkat edilir? Tüm bu sorularınıza içeriğimizin devamında kolaylıkla yanıt bulabilirsiniz. 

Antibakteriyel İp Nedir?

Antibakteriyel, bakteri üremesini engelleyen anlamına gelmektedir. Antibakteriyel ip ise, bakteri üremesini engelleyen ve bulaşma riskinin önüne geçen ürünlerden sadece bir tanesidir. Özellikle de sağlık açısından sıklıkla tercih edilen bir ip türüdür. Renk seçenekleri de oldukça çeşitlidir. 
Özel olarak antinakteriyel ip istediğinizde, alacağınız örgü iplerinin içeriğine bakmalısınız. Çünkü her bir örgü ipi içeriği satıcı tarafından mutlaka belirtilir. Genellikle de doğal içerikli ve antibakteriyel ipler ön planda olur. Bu iplerden birini seçerken mutlaka ya %100 doğal olmasına ya da %100 antibakteriyel ipler olmasına özen göstermenizi öneririz. Bu ipler ile bebeklere, çocuklara ve dilediğiniz herhangi birine sağlıklı örgü tasarımlar örebilirsiniz. 
Mesela içeriği %100 antibakteriyel olan iplerden bir tanesi kartopu iplerdir. Kartopu örgü ipi seçeneklerine bakabilirsiniz. Bunun gibi daha pek çok örgü ipi markası da mevcut elbette. Keyfinize göre istediğiniz ipleri tercih edebilirsiniz. 

Antibakteriyel İp Nasıl Olmalı? 

Antibakteriyel ip, %100 olarak ipin içeriğinde yer almalıdır. Yani bir ipin tam anlamıyla bakteriden uzak ve sağlıklı olması demek %100 hijyenik olması demektir. Bu nedenle alacağınız ipin mutlaka doğal ve sağlıklı olmasına öncelik vermelisiniz. Özellikle de günümüzde sıklıkla kullanılan antibakteriyel iplerden yana durmalısınız. 
Kartopu gibi en çok bilinen markalara yönelebilirsiniz. Zira örgü ipi olarak istediğiniz onlarca çeşidi ve markayı mağazamızda bulma şansınız var. Her geçen gün bu ip çeşitlerini artırıyoruz. Ve çok sevdiğiniz örgü ipi markalarını sunuyoruz. Üstelik markalar için de özellikle oluşturduğumuz kategorimiz mevcuttur. Direkt olarak bu kategorimiz üzerinden örgü ipi markalarını inceleyebilirsiniz. Aradığınız tüm nitelikli ipleri bulabilirsiniz. 

Antibakteriyel İp Çeşitleri Nelerdir? 

Antibakteriyel ip çeşitleri için antibakteriyel örgü ipi çeşitleri neler diye bir araştırma yapabilirsiniz. Zira karşınıza ilk gelecek olan örgü ipi markası kartopu olacaktır. Bu ip hem çok kullanılan hem de sağlıklı iplerden bir tanesidir. Ve en önemlisi de %100 hijyenik bir iptir. Bu iplerin en büyük özelliği de mikrop önleyici fonksiyonelliğe sahip olmasıdır. 
Haliyle geçmişe göre artık günümüzde örgü işleri için antibakteriyel ipler tercih edilmektedir. Bu yüzden sizlerin aradığı o tüm bakteriyel ipler mağazamızda mevcuttur. İstediğiniz ipi seçebilirsiniz ve içerikleri hakkındaki özellikleri öğrenebilirsiniz. Üstelik tüm antibakteriyel ip çeşitleri için mağazamıza uğrayabilirsiniz. Sizlere yardımcı olabilecek pek çok ip çeşidimiz var. Fazlası için de bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. 

Antibakteriyel İp Fiyatları Ne Kadar?

Antibakteriyel ip fiyatlarını merak mı ediyorsunuz? O zaman sizleri daha fazla bekletmeden yanıtlayalım. Eminiz ki duyacağınız bu cevap sizleri mutlu edecek. Çünkü tam anlamıyla sizlerin istediği fiyat aralıklarımız var. Evet, doğru anladınız. Antibakteriyel tüm ip çeşitleri oldukça ucuz ve uygundur. Ve bu ürünlerin her biri oldukça da kalitelidir. 
Kısacası alacağınız ürünlerin tamamı için ödeyeceğiniz tutar daima ekonomik olacaktır. Bu ürünler için istediğiniz gibi uygun bir bütçe ayırabilirsiniz. Bugünden sonra tüm örgü sanatınız için adresiniz yummak mağazamız olacak. Kaliteyi ucuza almaya hazır olun. Keyif dolu ve ucuz bir alışveriş dileriz. İstediğiniz tüm ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şimdi beğendiğiniz tüm ürünleri sipariş etmenizin tam zamanı!

Antibakteriyel İp Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Antibakteriyel ip adından da anlaşılacağı gibi hassas ve özel bir iptir. Yani sağlığınız açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle ip alırken mutlaka gerçek ve doğal olmasına dikkat edin. Peki, antibakteriyel ip seçerken ne yapmalısınız?
Öncelikle seçtiğiniz örgü ipinin içeriğine bakın. 
İçeriğine bakmak için ürünün açıklama kısmına bakmanız yeterli olacaktır.
Bu kısımda eğer ki ipin içeriği %100 antibakteriyel diyorsa gözünüz kapalı alabilirsiniz. 
Ancak tabi ki diğer özelliklere de göz atmanızda fayda var.
Açıklama kısmında ürünün metrajı, gramajı, kullanım yeri veya amacı gibi bilgileri de yer alır. 
Bu bilgiler sayesinde en kaliteli ve doğru ipi seçme şansını bulabilirsiniz.
Yukarıda bahsettiğimiz bu adımlar sizler için yeterli olacaktır. Zira bu adımlar size hangi antibakteriyel ipi almanız gerektiğini de vurgulamaktadır. Bu nedenle asla ürün açıklama kısmını es geçmeyin deriz. 

Yummak ile En Seçkin Ürünleri Tanıyın!

Yummak mağazamızda sadece antibakteriyel ipleri mi bulacağınızı düşünüyorsunuz? Elbette ki mağazamızda çok daha fazlası var. En sevilen ve popüler örgü ipleri var. Kalitesinden ödün vermeyen örgü ipi markaları var. Örgü şişleri ve tığları da yer alıyor. 
Hobi ürünlerinden tekstil ürünlerine kadar bir sürü ürün var. Yani yummak mağazamızda sizlerin ilgisini çekebilecek onlarca ürünümüz bulunmaktadır. Üstelik her biri kaliteli ve bir o kadar da uygun fiyatlıdır. Sizler için en seçkin ürünleri derlemekteyiz. 
Dilediğiniz zaman elinize kahvenizi alın ve aşkla yudumlarken mağazamızı ziyaret edin. Eminiz ki aradığınız her örgü malzemesini bulmak sizleri fazlasıyla mutlu edecektir. Şimdiden bol keyifli alışverişler dileriz. 
Yükleniyor...