1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Bebe ip türleri ve seçenekleri arıyorsanız yummak sizlere göre bir mağazadır. Neden mi? çünkü mağazamızda bebe ip dahil olmak üzere aradığınız daha pek çok örgü ipi yer almaktadır. Sadece örgü ipleri de değil, iğne oyası ve dantel ipleri de mevcuttur. 
Üstelik dışarıda arayıp da bulamadığınız en popüler örgü ipi markaları da mağazamızda var. Özellikle de örgü sanatı için ihtiyacınız olan her türlü malzeme de var. Bunun yanı sıra hobi ürünleri, tekstil ürünleri, çanta aksesuarları vb. gibi daha pek çok ürünümüz de var. 
Kısacası sizleri mutlu edecek bir sürü ürün ve malzememiz bulunuyor. Yapmanız gereken tek şey örgü sanatına başlamaya karar verdiğinizde ihtiyacınız olan tüm ürünleri seçmektedir. Zira eminiz ki örgü sanatına başladığınız anda bu işi bir daha kolay kolay bırakamayacaksınız.

Bebe İp Nedir? 

Bebe ip, özellikle bebeklerin ciltlerine uygun olarak üretilen örgü iplerinden biridir. Yumuşak dokusu ve dayanıklılığı ile bebeklerin ciltlerine tatlı dokunuşlar yapar. Battaniye örgülerden kazaklara ve diğer tüm kıyafetlerin örülmesine kadar bu ip türleri kullanılabilir. Sadece bebekler için de değil, herkes için uygun olan bir iptir. Ancak genellikle bebeklere örgü örmek için kullanılır. 
Aynı zamanda çoğu bebe ipin içeriği %100 premium anti-pill akriliktir. Gramaj ise 100 gramdır. Ve metrajı da 250’dir. Bu tür ipler için kullanılması gereken şiş numarası 4-4,5 ve tığ numarası da 3,5-4 mm’dir. Renk seçenekleri de oldukça bol olan bir örgü ipi türüdür. İstediğiniz rengi alabilir, eğlenceli ve renkli örgüler örebilirsiniz. 

Bebe İp Nasıl Olmalı? 

Bebe ip, kesinlikle ve kesinlikle cildi tahriş etmemelidir. Özellikle de bebekler ve çocuklar için öreceğiniz örgülerin yumuşak dokulu olması gerekir. Zira alacağınız bebe ipi eğer ki orijinal olursa tüm bu özellikleri zaten taşıyacaktır. Ancak alışveriş yaparken mutlaka ipin kalitesine ve orijinalliğine odaklanmanızı öneriyoruz. Bu sayede yumuşak ve doğru bir ip seçme şansını elde edebilirsiniz. 
Aynı zamanda alacağınız bebe ipi, gerçekten de aradığınız nitelikte olmalıdır. Rengine sonra karar verebilirsiniz. Unutmayın ki ilk önceliğiniz ipin tüm özellikleri taşıyor olmasıdır. Ve aradığınız tüm bebe ip modelleri, orijinallikleriyle mağazamızda yer almaktadır. Her bir renk seçeneği de oldukça güzel ve kalitelidir. 
Aynı zamanda tercihinize göre şekillenecek başka tür bebe ipleri de vardır. Genellikle baby ip olarak geçer. Ve bu ipler arasından en çok da amigurumi baby ipler seçilir. Amigurumi ipler ile renkli ve eğitici birçok oyuncak tasarımı yapmak ve örmek mümkündür. 
Ayrıca amigurumi baby iplerin içeriği de pamuktur. Bu da bebekler için en ideal olan ip türlerinden bir tanesidir. Seçimlerinizi bu noktaları dikkate alarak yaparsanız en kaliteli bebe ipleri seçme fırsatını yakalayabilirsiniz. 

Bebe İp Fiyatları Nelerdir? 

Bebe ip fiyatları piyasa fiyatına göre daha uygundur. Daha doğrusu almak istediğiniz bebe ipleri ve diğer tüm ipler mağazamızda mevcuttur. Ve her bir ürün, malzeme en uygun fiyatları ile beğeninize sunulmaktadır. Tüm bu ipler, kalitelerinden ödün vermedikleri gibi fiyat olarak da sizleri mağdur etmez. Kısacası mağazamız sizler için bütçe dostluğu yapıyor.
Yapacağınız tüm alışverişleriniz sonrasında ödeyeceğiniz tutar daima ekonomik olacak. Zaten sizlerin de istediği maddi açıdan zorlanmamak değil mi? O halde yummak mağazamız ile tanışmak için daha çok beklemeyin diyoruz. Sizleri mutlu edecek her türlü örgü malzemesi ve uygun seçenek fırsatı mağazamızda sizlerle buluşuyor. 

Bebe İp Çeşitleri Nelerdir?

Bebe ip çeşitleri neler diyorsanız birden çok çeşidi ile sizleri mutlu etmek isteriz. Yani aradığınız onlarca renk seçeneği ve bebe ip çeşitleri mağazamızda mevcuttur. İstediğiniz renkleri seçebilir, bebeklerinize enerji verecek kıyafetler örebilirsiniz. Özellikle de kış aylarında içlerini ısıtacak yumuşak bir battaniye de örebilirsiniz. 
Tarzınızı yansıtacağınız cici ve renkli çoraplar, şapkalar da örebilirsiniz. Ne kadar renkli örgüler tasarlarsanız bu tasarımların enerjisi o kadar çok yüksek olacaktır. Şimdi mağazamız üzerinden renkli bebe ipleri seçmenizin ve hayalinizdeki tasarımları üretmenizin bizce tam zamanı. Üstelik stokları her an güncellenen bebe ipleri her an mağazamızda bulabilirsiniz. 

Bebe İp Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Bebe ip seçerken nelere dikkat edilir sorusu oldukça önemlidir. Çünkü bebeklerin cildini tahriş etmeyecek doğru ipleri seçmeniz gerekir. Bu noktada da sizlere yardımcı olacak ipuçlarını derledik. Peki, bebe ip seçerken ne yapmalısınız? 
Öncelikle bebe ipinin açıklama kısmına odaklanmalısınız. Açıklama kısmında ürüne dair özellikler detaylı bir şekilde yazar. Yani ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlar. Bebe ipin metrajı, gramajı, kullanım amaçları ve kullanıldığı alanlar gibi bilgiler yazar. Bu sayede de aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. 
Aynı zamanda da en doğru ipi seçme şansını yakalarsınız. Kısacası bebe ipi seçtikten sonra mutlaka ipin özelliklerini baz almalısınız. Şimdiden keyifli alışverişler dileriz. Yummak ile her zaman bir adım önde olacaksınız. 
Yükleniyor...