1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Polyproplen İp

Ürün bulunamadı.

Polyproplen ip seçenekleri ve diğer tüm örgü malzemeleri için doğru adrestesiniz. Müjdemizi vermek isteriz ki sizleri fazlasıyla memnun edecek bir mağazamız var. Türkiye’nin de en çok sevdiği mağazalardan biri olan yummak mağazamızda arayıp da bulamayacağınız ürünler oldukça nadirdir. Yani istediğiniz özelliklere, niteliklerde ve kalitede ürünleri kolaylıkla bulabileceksiniz. 
Özellikle de uygun fiyat seçenekleri sayesinde birden çok ürünü bir anda alabileceksiniz. İster Polyproplen ip modelleri ister başka örgü malzemeleri olsun. Her biri sizler için memnun edici olacak. Aynı zamanda da içerik bilgisi olan ürünlerimizi yakından takip edebileceksiniz. Alacağınız ürünler hakkında kalite bilgisini de bu şekilde öğrenebileceksiniz. 

Polyproplen İp Nedir?

Polyproplen ip, tekstil sektörünün ilk sırada tercih ettiği iplik türlerinden bir tanesidir. Oldukça kullanışlı ve sağlam bir ip olması nedeniyle el işi örgülerinden de sıklıkla kullanılan bir iptir. Polyproplen iplik özellikle alerjik reaksiyonlara sebep olmayan hijyenik bir iptir. Ter ve benzeri nedenlerle ortaya çıkan nem durumlarını, nefes alan yapısı sayesinde dışarı atar. 
Nem ve sus tutmayan özelliğinin yanı sıra kir ve leke de tutmayan bir üründür. Ayrıca doğaya dönüşüm ve tekrar kullanma açısından sunduğu özelliği ile diğer birçok iplik türüne göre daha çok avantajlıdır. İmalatı sırasında gerçekleştirilen uygulamalar ile kazandırılan kopmazlık ve yüksek mukavemet özelliklerine de sahip olmaktadır. 
Aynı zamanda da Polyproplen ipin birçok avantajı da vardır. Bu özellikler; esneklik, düşük yoğunluk, düşük nem, gıda maddelerine uygunluk, kimyasallara karşı üstün koruma ve dayanıklılık vb.dir. 

Polyproplen İp Nasıl Olmalı? 

Polyproplen ipin içeriğinde birçok özellik vardır. Hafiflik, doğaya dönüştürülebilir olması, renk bırakmayan yapısı, kir ve leke tutmayan özelliği ve en önemlisi de alerji yapmayan bir ip olması tercih edilme sebeplerindendir. Zira alacağınız Polyproplen ipin saydığımız tüm bu özellikleri taşıyor olması gerekmektedir. Bu sayede doğru ürünü alıp almadığınıza emin olabilirsiniz. 
Yani mutlaka Polyproplen ip almadan önce ipin tüm özelliklerine ve ayrıntılarına göz atmalısınız. Böylece bu özelliklere sahip bir ipi bulduğunuz anda kolaylıkla alabilirsiniz. Ayrıca sağlık açısından da önemli bir iptir. Bu nedenle el işi örgüleriniz başta olmak üzere birçok alan için Polyproplen ip çeşitlerinden birini seçebilirsiniz. Kısacası Polyproplen ipin yukarıda saydığımız özellikleri ve nitelikleri taşıyor olması gerektiğini unutmayın. 

Polyproplen İp Çeşitleri Nelerdir? 

Polyproplen ip çeşitlerini en kolay nerede bulabiliriz diye düşünürken kendinizi yummak mağazamızda bulmuş olmalısınız. Zira arayıp da bulabileceğiniz onlarca ürün mağazamızda sizleri karşılamak için bekliyor. Elbette ki istediğiniz Polyproplen ip çeşitlerimiz de var. Sağlık açısından oldukça olumlu bir ip yapısına sahip olan Polyproplen ip ile farklı örgü projelerinizi ortaya koyabilirsiniz. 
Hayalini kurduğunuz örgü kıyafetler ve tüm örgü ürünler için tereddüt etmeden Polyproplen ip seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bu ipler ile kendini tarzınızı konuşturmanız oldukça kolay olacak. Aynı zamanda da Polyproplen ipin renk çeşitleri de var. Her yönüyle donanımlı ve uygun bir ip türünü almış olacaksınız. Fikir edinmek ve ipleri incelemek isterseniz mağazamıza uğrayabilirsiniz. 

Polyproplen İp Fiyatları Ne Kadar?

Polyproplen ipi fiyatları piyasada üç aşağı beş yukarı farklılık gösterebilmektedir. Ancak bazı alışveriş merkezleri vardır ki bunların başında tahmin edersiniz ki yummak mağazamız geliyor. Ve tam da istediğiniz gibi mağazamızda en uygun ve ekonomik ürünler yer alıyor. Yani bizler yummak mağazası olarak siz müşterilerimizi mutlu edecek ve sizlere bütçe dostluğu yapacak en ucuz ürünleri satışa sunuyoruz. 
Ancak hem ucuz hem de bir o kadar kaliteli olan tüm ürünlerimizden memnun kalınma oranı bugüne kadar %100 olmuştur. Sizlerin de bu memnuniyet derecesiyle alışveriş yapmanızı çok isteriz. Polyproplen ip başta olmak üzere diğer ipleri ve tüm ürünleri detaylıca inceleyebilir ve gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Dilediğiniz zaman uygun bütçeli alışverişlerinizi yummak mağazamız üzerinden yapabilirsiniz. Keyifli ve ekonomik alışverişler dileriz. 

Polyproplen İp Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Polyproplen ip seçerken nelere dikkat edilir diyorsanız birkaç adım sizler için yeterli olacaktır. Öncelikle alacağınız Polyproplen örgü ipinin açıklamalar kısmına bakmanızı öneririz. Peki, neden açıklama kısmı? Elbette ki ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için. Ürünün açıklamalar kısmında özellikleri yer alır. 
Yani ipin boyutu, ebadı, kullanım amacı ve ipin içerik bilgisi (hafiflik, esneklik, kullanışlılık, alerji yapmaz vb.) gibi birçok özelliği açıklama bölümünde yazar. Böylece en doğru ipi seçme şansını yakalayacaksınız. Bu da istediğiniz ürünü en kaliteli halleri ile tasarlamanıza olanak sağlayacaktır. Bu nedenle her zaman ürünleri almadan önce detaylı bir analiz yapmayı unutmayın diyoruz. 
Nitelik ve Kalite Arıyorsanız Yummak Mağazamıza Uğrayın!
Aradığınız özelliklere sahip tığları, örgü şişlerini, iplerini ve daha pek çok malzemeyi keyifle alabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer ki istediğiniz marka ipler varsa mağazamızı yakından tanıyabilirsiniz. Birden çok kaliteli ürünü sizlere içerik bilgisi vererek sunuyoruz. Tüm özellikleri ile beğeninize sunduğumuz bu ürünleri yummak mağazamızdan rahatlıkla alabilirsiniz. Eminiz ki sizlerin de favori örgü mağazası yummak olacak. O halde yummak ile keyifli ve ekonomik alışverişler dileriz. 
Yükleniyor...