1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Boncuk Elyaf

Ürün bulunamadı.


Boncuk elyaf arıyor ve konforunuza güç katmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Günümüzde yaygın bir kullanıma sahip olan boncuk elyaf ile uyuduğunuz yastıklardan daha pek çok alana kadar faydalanabilirsiniz. Bir tür elyaf topu olarak da bilinen boncuk elyafları tabii ki mağazamızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Üstelik elyaftan tutun da örgü ipi seçeneklerine kadar daha birçok ürünü bulabileceğiniz harika bir mağazayla karşı karşıyasınız. 

Boncuk Elyaf Nedir?

Boncuk elyaf, silikonize adı verilen elyafın ince elyaf toplarından meydana getirdiği bir elyaf türüdür. Silikonize elyafın birden çok avantajını ise bünyesinde barındırmaktadır. İnce olan bu elyaftan 5 mm toplar oluşturulur. Bunun sebebi ise boncuk elyafın dolgu olarak kullanıldığın yastığınızda oluşan topaklanmayı önlemektir. Yani boncuk elyaf topları yer değiştirdiğinizde dahi kafanızın şekline göre kolay bir şekilde hareket edebilir. 
Böylece kaliteli bir uyku uyumanıza sebep olur. Ayrıca konforlu yaşam sürmenizin de bir parçasıdır. Sadece uyuduğunuz yastıklarla da sınırlı değildir. Boncuk elyaf kullanmakta olduğunuz diğer tüm yastık türleri için de uygundur. Oturma grubu yastıkları vb. gibi. Ayrıca boncuk elyaf sunduğu hava akışı ile de başınızın veya bedeninizin terlemesini de engellemektedir. Oldukça sağlıklı olan bu elyaflar ile hayatınıza renk katabilirsiniz. 

Boncuk Elyaf Nereden Alınır?

Boncuk elyaf içerik olarak %100 polyesterden oluşmaktadır. Alerji yapmaz ve kokusuz bir üründür. Uzun ömürlüdür, kolay kabartılır ve hacimliğini uzun süre korur. Düşük alev reaksiyonuna sahiptir. Esneme payı olan bir üründür. Kaliteli ve dayanıklı olan bu boncuk elyafları yün mağazaları, tuhafiye gibi yerlerden kolaylıkla tedarik edebilirsiniz.
Ve aynı zamanda da Türkiye’nin çok sevdiği ve en kaliteli örgü malzemelerini kolaylıkla bulabildiği yummak mağazamızdan da alabilirsiniz. Zira mağazamızda ihtiyacınız olan elyaftan tekstil ürünlerine, örgü iplerinden tığ ve örgü şişlerine kadar her şeyi bulunduruyoruz. İstediğiniz zaman aradığınız o ürünleri mağazamızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca hızlı kargo sayesinde de en kısa sürede ürünlerinize kavuşabilirsiniz. 

Boncuk Elyaf Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Boncuk elyaf demek doğru yastık seçimi demektir. Yani alacağınız boncuk elyaflar birinci sınıf kalite olmalıdır. Hava akışı sağlayan, alerji yapmadan konforlu ve kaliteli bir uyku çekmenize olanak tanıyan ve evinizin her köşesinde mevcut olan yastıkların kolaylıkla kullanılmasını sağlayan boncuk elyafları mutlaka güvendiğiniz yerlerden almalısınız. Böylece yastıklarınız için doğru ve güvenilir boncuk elyafları almış olacaksınız. 
Özellikle de boncuk elyaf satan ve herkesin memnun olduğu mağazaları tercih etmenizi öneririz. Birçok mağaza mevcut olsa da yediden yetmişe herkesin severek tercih ettiği yummak mağazamıza da uğrayabilirsiniz. Aklınızdaki soru işaretleri için de bizimle iletişime geçebilir, ürünler hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca her bir ürün için de bilgi içerikli özellikler kısmımız mevcuttur. Ürünler ile ilgili ayrıntılara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Boncuk Elyaf Çeşitleri Nelerdir?

İplik durumuna getirilebilen lifli maddelere elyaf denmektedir. Dokuma ürünlerinin hammaddesi olan elyafın boncuk elyaf başta olmak üzere başka elyaf türleri de mevcuttur. Bitki, hayvan ve madeni kaynaklardan elde edilen elyafların yanı sıra kimyevi usullerle üretilen elyaflar da vardır. Pamuk, kenevir, jüt, alfa ve buna benzer biktilerden elde edilen belli başlı elyaf çeşitleridir 
Yün, kaşmir, ipek gibi hayvani kaynaklı tabii elyaflar da söz konusudur. Isıya dayanıklı maddelerden biri olan asbest ile madeni kaynaklı tek tabii elyaflardır. Tüm bu elyafların belirgin özellikleri vardır. Bu özellikler; parlaklık, incelik, esneklik, ısı iletkenliği, küflenme, boyanma yatkınlığı, nem çekme özelliği vb.dir. Aradığınız tüm bu özelliklere sahip elyafları ise mağazamız üzerinden satın alabilirsiniz. 

Boncuk Elyaf ile Neler Yapılabilir?

Hammaddesi slikon olan boncuk elyaf daha çok yaşam kalitenizi artıracak alanlarda kullanılır. Uyurken size konfor sağlayacak yastıkta mesela. Doldu malzemesi yerleştirilen liflerin birleşmesiyle ortaya çıkan elyaf, gramajlarına göre de çeşitlilik gösterir. Gramaj arttıkça ürünün mm-cm değeri olarak kalınlığı artar. Üretimi yapılacak ürüne göre ise ince veya kalın gramajlar seçilir.
Her alanda kullanıma uygun olan slikonlu bu elyaf ile birçok şey yapabilirsiniz. Kendi yastık türlerinizi kendi elinizle doldurabilir, uyku kalitenizi yükseltebilir, oturma grupları dahil diğer tüm yastık çeşitlerini alerji ve koku yapmayan bu elyaflar ile hazırlayabilirsiniz. Üstelik nem çekme özelliği sayesinde de terleme yapmayan elyaflar, hijyen açısında da sıklıkla tercih edilmektedir. 

Boncuk Elyaf Fiyatları Ne Kadardır?

Boncuk elyaf fiyatları başta olmak üzere mağazamızda yer alan tüm ürün ve malzemeleri en uygun fiyatlarıyla alabilirsiniz. Çünkü mağazamız tam anlamıyla siz müşterilerimizin ihtiyacına ve bütçesine uygun olarak derlenmiştir. Bu yüzden de mağazamızda sizleri ekonomik ürünler karşılıyor olacak. 
İstediğiniz zaman istediğiniz ürünü en ucuz bütçeyle alabilirsiniz. Üstelik dışarıda satılan yastıkları, elyafları pahalı bir maliyetle almak yerine boncuk elyfaı veya başka bir elyaf türünü alarak kendi yastığınızı veya tasarımlarınızı kendiniz daha az maliyet ve uygun bütçeyle yaratabilirsiniz. Malum devir ekonomi devri… 
Yükleniyor...