1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Metal Kulplar

Kulp arıyorsanız ve bu kulplar metal olsun diyorsanız biz de sizlere yummak mağazası diyoruz. Çünkü yummak mağazamızda tam da aradığınız niteliklere ve özelliklere sahip meral kulplar yer alıyor. Kalitesinden ödün vermeyen kulplar ile artık hobileriniz çok daha renkli olacak. 
Elinizle öreceğiniz örgü çantalar için de ideal bir seçenek olacak. Bu kulplar sayesinde çantalarınızın estetik görüntüsüne şıklık katabilirsiniz. El emeği ve göz nuru olarak öreceğiniz bu çantaları sevdiklerinize de armağan edebilirsiniz. O halde şimdi de metal kulplar ile ilgili detaylara bakalım.

Metal Kulplar Nedir?

Metal kulplar; örgü işlerinde sıklıkla tercih edilen ve kullanım alanı yaygın olan bir üründür. Genellikle halka biçiminde olan bu kulplar çantalarınıza renk katmanız açısından seçebileceğiniz kullanışlı bir ürün olacaktır. Daha çok örgü çantalara aksesuar olarak takılan bu halkalar paslanmaz ve dayanıklı metal kulplardır. 
Sizler de hobi dünyasına adım atabilirsiniz. Kendi zevkinize göre rengarenk çantalar örebilirsiniz. Bu çantalara aksesuarları da kendiniz takabilirsiniz. Zira çantaya renk katacak en önemli detay metal kulplar olacak. Bu kulpların her birine mağazamız üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kaliteyi yakından tanımak size de cazip gelecek. 

Metal Kulplar Nasıl yapılır? 

Metal kulplar, standartlıklarına ve özelliklerine göre üretimi yapılan önemli bir üründür. Daha çok yuvarlak ve diğer adı ile halka şeklinde üretilirler. Uzun ömürlü ve dayanıklı olabilecek niteliklere sahip olarak üretilmektedir. Aynı zamanda hassas bir işçilikle üretilen metal kulplar kolay kolay paslanmaz ve kalitesinden ödün vermez niteliklere de sahiplerdir. 
Bu nedenle metal kulpları alırken tereddüt yaşamanıza hiç gerek yok. Aradığınız o tüm özellikler bu metal kulplarda mevcuttur çünkü. Sizin yapmanız gereken tek şey yummak ile kaliteye yakından tanık olmaktır. Mesela bugün mağazamıza uğrayabilirsiniz. Kendinizi şımartabilirsiniz. Hobileriniz için çanta aksesuarları ve çok daha fazla ürünü alabilirsiniz. 

Metal Kulplar Çeşitleri Nelerdir? 

Metal kuplar da çeşit oldukça boldur. En çok tercih edilen ve yaygın olarak kullanılan ürünleri sizler için stoklarımıza ekledik. Metal kulpların sağlamlığı ile mest olun istedik. Kullanırken çok memnun kalacağınız metal kulpları sunduk. Renkleri genel olarak füme, gümüş ve gold olarak tercih ettik. Çünkü bu renklerin kullanılma oranları fazladır. Yani en sevilen renkler ve ürünler olmayı başarmışlardır. 
Ayrıca her bir metal kulpların çanta sapı boyutları 12 cm’dir. Kalınlık olarak 5mm-0.5cm özelliklere sahiptir. Kısacası kullanım kolaylığı sunan metal halkalar, ihtiyacınıza uygun olarak üretilmiştir. Mağazamızın çanta aksesuarları kategorisinden hızlıca tedarik edebilirsiniz. Bugünden sonra kendi çantalarınızı kendiniz öreceksiniz. Yummak ile farkınızı ortaya koymaya hazır olun. 

Metal Kulplar Fiyatları Ne kadar?

Metal kuplar ile ilgili tüm detaylar bir kenara fiyatlar bir yana. Çünkü metal kulplar ile ilgili en çok merak edilen konu fiyat seçenekleridir. Peki, fiyat seçenekleri nasıl olsun isterdiniz? Bizler de öyle düşünmüştük. Ve bu yüzden de siz istediniz biz yaptık. En uygun ve ekonomik fiyatları belirledik. 
Evet, doğru anladınız! Üstelik sadece metal kulplar için de geçerli değil, tüm ürünler için uygun fiyat seçenekleri söz konusudur. Mağazamızdan alacağınız her bir ürün için ödeyeceğiniz tutar daima en uygun fiyatlar olacak. Bu yüzden mutlu olabilir ve tereddüt etmeden alışveriş yapabilirsiniz. Belki de uzun zamandır hiç bu kadar ucuz bir alışveriş yapmadım diyeceksiniz. İşte bu da yummak mağazamızın farkı olacak. 

Metal Kulplar Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Metal kuplar seçerken de dikkat edecek miyiz diyenleri duyar gibiyiz. Evet, etmeniz gerekiyor. Peki, neden? Elbette ki ürünün doğrusunu ve kalitelisini seçmek için. Yani alacağınız ürünün istediğiniz nitelikte olup olmadığını anlamanız için ürünü iyi bir şekilde analiz etmeniz gerekiyor. Haliyle bunun için de ürün açıklama kısmına dikkat etmelisiniz. 
Ürün açıklama kısmında ürüne dair özellikler yazar. Bu özellikler; boy, ebat, kullanım amacı vb. gibi içerik bilgilerinden oluşmaktadır. Bu bilgilere bakarak ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hem böylece ürünü aldıktan sonra da yanlış olma ihtimalini yaşamazsınız. Mutlaka metal kulpları veya başka ürünleri alırken ürün açıklamalarını dikkate alın. Zira alırken de aklınıza takılan sorulara bu açıklamalar sayesinde yanıt bulabilirsiniz. 

Yummak da Sizleri Bekliyor…

Aradığınız metal kulplar da dahil olmak üzere çok daha fazlası yummak mağazamızda sizleri bekliyor. İhtiyaçları dikkate alarak üretimini gerçekleştirdiğimiz aksesuarlardan tutun da nitelikli örgü ipi markalarına kadar her şey mağazamızda mevcuttur. 
Üstelik her bir ürün topluluğu için ayrıcalıklı kategoriler hazırladık. Bu kategoriler üzerinden aradıklarınızı organize bir şekilde bulabilirsiniz. Bunlara ek olarak en kaliteli ve kullanışlı ürünleri ekonomik olarak almak sizleri bir başka mutlu edecek. Sizleri mağdur etmeyecek fiyat seçenekleri ile kaliteyi sunuyoruz. 
Bu kaliteye yakından tanık olmak için hazır buradayken mağazamıza uğrayabilirsiniz. Aklınızdaki ürünleri bulabilir ve ucuz bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Metal kulplar ile tasarımlarınıza yön vermenizin şu an tam zamanı!
Yükleniyor...