1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Aradığınız o kilitler yummak da olan kilitler olmasın. Evet, ta kendisi... Yummak mağazamızda aradığınız kilitler mevcuttur. İstediğiniz el işi ürününüzü ortaya koyabilir ve bu kilitler ile tasarımlarınıza son şekillerini verebilirsiniz. Özellikle de oldukça popüler olan el işi örgülerinden çantalara özel kilitler de mağazamızda yer alıyor. 
İstediğiniz kilit türlerine ayrıcalıklı olarak oluşturduğumuz çanta aksesuarları kategorisinden ulaşabilirsiniz. Zira bu kategoride sizleri memnun edecek ürünler var. Tüm özellik ve nitelikler ile donatılmış olan kilitleri ve örgü malzemelerinin tamamını mağazadan satın alabilirsiniz. 
Yapacağınız alıverişlerinizden sonra, Türkiye’nin en sevdiği yummak mağazası sizlerin de favorisi olacak. Neden mi? çünkü ihtiyacınız doğrultusunda hazırlanmış olan ürünlerimiz var. Siz istediniz biz de yummak olarak yaptık. Sizce de şimdi mağazamızı ziyaret etme zamanı değil mi? Bizce de evet…

Kilitler Nedir?

Kilitler, çanta aksesuarları adı altında yer alan ve oldukça kullanışlı olan malzemelerden bir tanesidir. Dışarıda görüp de pahalı olması sebebiyle alamadığınız o örgü çantaları artık sizler de örebileceksiniz. Üstelik öreceğiniz bu çantalar için gerekli olan kilitleri mağazamızda kolaylıkla bulabileceksiniz. 
Daha düşük ve uygun bütçe ile tasarlayacağınız örgü çantalar sizleri çok mutlu edecek. Farklı ve şık modellerde çanta tasarımları yapabilirsiniz. Rengarenk çantaları ördükten sonra aksesuar seçenekleri için de rotanızı yummak mağazamıza çevirebilirsiniz. Çünkü çantalarınız için aradığınız kilitler mağazamızda sizleri bekliyor. 
Sadece kilitler mi dediğinizi duyar gibiyiz. Elbette ki kilitten çok daha fazlası var. Örgü ipinden markalara, örgü şişi ve tığlarından hobi ürünlerine kadar seçeneğimiz çok. İstediğiniz ürünleri seçmek için mağazamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. 

Kilitler Nasıl Olmalı? 

Kilitler nasıl olmalı diyenlere birçok önerimiz var. Hatta sizlerin ihtiyacı olan kilitleri özellikle mağazamızda satışa sunuyoruz. Bu kilitler öncelikle kilitlenebilir ve çıtçıt şeklinde olmalıdır. Çıtçıt kilitleri kullanarak çantanın kapağının her iki kısmına da bu kilitleri yerleştirebilirsiniz. Hem kullanışlı hem de kaliteli olan bu ürünler sayesinde çantalarınız bir hayli şık olacak. 
Düşünsenize onlarca para dökmenize gerek kalmadan alacağınız birkaç örgü ipi, şişleri ve çanta aksesuarları ile düşük bütçeli çantalar üretebileceksiniz. Üstelik şıklıklarına da doyamayacaksınız. Çantaları örerken de keyif dolu anlar yaşayacaksınız. Sevdiklerinize de özel günlerde uzatabileceğiniz el emeği göz nuru hediyeler hazırlayabileceksiniz. 
Kısacası hayalinizdeki tasarım çantaları örün ve tarzınızı yansıtın. İhtiyacınız olan tüm ürünler ve malzemeler için ekonomisinden memnun olacağınız yummak mağazamıza göz atabilirsiniz. 

Kilit Çeşitleri Nelerdir? 

Kilit çeşitleri nelerdir diyenler için harika haberlerimiz var. İstediğiniz çıtçıt kilitler ile çantalarınızın kapaklarını kapatabileceksiniz. Birinci sınıf nitelik ve kaliteye sahip olan bu kilitler sayesinde onlarca çanta örebilir ve çantalarınızın kapaklarını güvenle kapatabilirsiniz.
Örgü çanta modellerine karar verdikten sonra örgü çantalar için özel olan örgü iplerinden birini alabilirsiniz. Bu ipler ile renkli çantalar örebilirsiniz. Ördüğünüz herhangi bir çanta modelinde çıtçıt kilitleri kullanabilirsiniz. Bugünden sonra keyif dolu bir hobiye başlayacaksınız. Belki de bu örgü sanatından bir daha vazgeçemeyeceksiniz de. O yüzden şimdi mağazaya uğrayın ve örgü iplerine bakın. 
Örgü ipleri seçimlerini yaparken ürün özelliklerini de inceleyin. Böylece alacağınız iplerin örgü çantalar için uygun olup olmayacağını da görebilirsiniz. Son karar ise kilitler olacak. Tüm malzemeler mevcuttur. Siz yeter ki hayallerinizi tasarıma dönüştürün. 

Kilitlerin Fiyatları Ne Kadar?

Kilitlerin fiyatları neler mi? Nasıl olsa güzel olur? Uygun fiyat olsun dediğinizi duyar gibiyiz. O zaman sizleri daha da heyecanlandırmadan müjdemizi verelim. Mağazamızda tam da istediğiniz gibi uygun fiyatlı ürünlerimiz bulunuyor. Kilit türlerinde diğer tüm ürün modellerine kadar her şey en ucuz fiyatlarıyla yer alıyor. Kısacası yapacağınız alışverişler oldukça ekonomik olacak.
Sizler için bütçe dostluğu yapacak olan mağazamız üzerinden dilediğiniz kilit çeşitlerini ve çok daha fazlasını alabilirsiniz. Markalar ve en popüler kilit seçenekleri mağazamızda mevcuttur. Farklı birçok çanta tasarımı veya süsleri örmek için bu kilit seçeneklerinden yana durabilirsiniz. Aynı zamanda da iğne oyası için uygun olabilecek her türlü ipi yine mağazamızda bulabilirsiniz. 
El işine başlamak sizler için oldukça keyif verici olacak. Üstelik kendi stilinizi yakalamak bir o kadar eğlenceli gelecek. Şimdi mağazaya doğru ilerleyebilir, aradıklarınızı bulabilirsiniz. 

Kilitleri Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Kilitleri seçerken de dikkat edilecek noktalar var mı dediğinizin farkındayız. Evet, aynen öyle, gerek var. Neden biliyor musunuz? Tabii ki doğru ve kaliteli bir ürün seçimi yapabilmeniz için. Zira sizlerin de asıl istediği de uzun ömürlü ve kullanışlı bir ürün almak değil mi? O halde bu noktalara özen göstermeniz önemlidir. Peki, nelere dikkat etmelisiniz? 
Kilitleri seçerken tek bir noktaya odaklanmak sizi mutlu edecek. Bu nokta da ürünün açıklama kısmıdır. Ürün açıklama kısmında ürüne dair özellikler yer alır. Ürünün boyu, ebadı, kullanım amacı, kullanıldığı yerler vb. gibi bilgiler, özellikler kısmında yazar. Bu da aklınızdaki tüm sorularına yanıt bulmanıza yardımcı olacaktır. 
Yummak Mağazamız ile Memnuniyetiniz Zirvelere Taşınacak…
Yummak mağazamızdan alacağınız uygun fiyatlı ve bir o kadar da kaliteli ürünler sizleri fazlasıyla memnun edecek. İstediğiniz nitelikte tüm ürünlere ulaşmak için dilediğiniz zaman mağazamıza gelebilirsiniz. Sizler için derlediğimiz onlarca ürün ile tanışmanızın tam zamanı diyoruz. Keyifli ve ekonomik alışverişler dileriz. 
Yükleniyor...