1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
1.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Dantel Tığları

Ürün bulunamadı.

Dantel tığları, el iş ve dantel dünyasının vazgeçilmez ürünlerinden bir tanesidir. Bu tığlar ile hayalinizdeki iğne oyaları, dantel modelleri ve daha pek çok projeleri hayata geçirebilirsiniz. İstediğiniz renkteki dantel iplerini alabilir ve projelerinize başlayabilirsiniz. Eğer ki dantel işi ile uğraşmaya karar verdiyseniz sizler de yummak mağazamıza hoş geldiniz. 
Çünkü mağazamızda aradığınız niteliklere sahip örgü malzemeleri ve tığ çeşitleri var. Her bir tığ ile harika modeller üretebilirsiniz. İşleyeceğiniz dantel modellerini çeyizlik başta olmak üzere her türlü alanda kullanabilirsiniz. Ve sevdiklerinize de ev aksesuarları olarak sehpalarına, masalarına dantel işlerinizi hediye edebilirsiniz. 

Dantel Tığları Nedir?

Dantel işlemek ve modeller üretmek istiyorsanız birkaç malzeme sizler için yeterli olacaktır. Elbette ki bir dantel işine ve modeline başlamadan önce dantel tığları ve dantel iplerini almanız gerekmektedir. Bu dantel işlemeleriniz için en önemli olan iki malzemedir. Ve istediğiniz gibi bulabileceğiniz dantel ipleri de tığları da mağazamızda mevcuttur. Peki, dantel ipi nedir?
Dantel ipi, iğne oyası başta olmak üzere birçok dantel işinde kullanılan ip türüdür. İnce ve sağlam yapısı ile kalitesinden söz ettirir. En sevilen el işlerinden bir tanesidir. Beyaz ve krem rengi seçenekleri en çok kullanılan ip renkleridir. Özellikle de kızlara çeyizlik olarak bir sürü dantel modelleri işlenebilmektedir. Dantel ve iğne oyası olarak adlandırılan bu ipler çeyiz için kullanılan öncelikli iplerdir. 

Dantel Tığları Nasıl Olmalı? 

Dantel tığları nasıl olmalı diyorsanız işleyeceğiniz modellere uygun mm özelliğine sahip olmalıdır. Zira dantel iplerini seçerken de iplerin özellikleri kısmından kullanmanız gereken dantel tığı numarasına ulaşabilirsiniz. Yani her bir dantel ipi modelinin içeriğinde ipe uygun olacak tığ numarası yazar. Bu sayede hangi dantel tığını almanız gerektiğine karar verebilirsiniz.
Böylece en doğru tığı almış olacaksınız. Ayrıca tığ çeşitleri de mevcuttur. Az önce de vurgusunu yaptığımız gibi ipe uygun dantel numarasını seçmelisiniz. Keyifli ve bir o kadar da eğlenceli olan dantel işlemeye başlamanız için bizce doğru zaman. Üstelik canınız her istediğinizde bu el işini yapmak, kaygı ve stres oranını da azaltacak. Dilediğiniz zaman mağazamıza uğrayabilirsiniz. 

Dantel Tığları Çeşitleri Nelerdir? 

Dantel tığlarından da çeşitler vardır. Özellikle de dantel tığlarının uç kısımları farklılık göstermektedir. Bir dantel tığını almadan önce hangi tığı almanız gerektiğine ve aynı şekilde de hangi dantel ucuna sahip olması gerektiğine iyice odaklanmalısınız. Çünkü her bir dantel işi ve iğne oyası için tığlar çeşitlidir. Bu nedenle tığ seçimlerinizi doğru yapmanız önemli bir faktördür.
Ayrıca birçok çeşidi olan dantel tığlarına yummak mağazamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çelik uçlu, yabalı uçlu, mekik tığlar vb. gibi daha bir sürü dantel tığından söz etmek mümkündür. Aradığınız dantel tığlarının niteliklerini ve modellerini incelemek için kategorilerimizi inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz ürün arasından en doğru tığı seçeceğinize eminiz. 

Dantel Tığları Fiyatları Ne Kadar?

Dantel tığ, oldukça uygun ve avantajlı bir üründür. Mağazamızda yer alan dantel tığ türleri ve diğer tüm ürünleri en uygun fiyatlarıyla alma şansınız her zaman vardır. Tığ türlerinden örgü malzemelerinin tamamına kadar ekonomik fiyatlara ulaşabilirsiniz. 
Her bir ürün uygun fiyatlı olduğu kadar manevi değeri yüksek ve bir o kadar da kalitelidir. Birden çok ürünü alabilirsiniz ve gönül rahatlığıyla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bu mağazadan alışveriş yapmak sizleri fazlasıyla mutlu edecek. Çünkü istediğiniz tüm özelliklere yer veriyoruz. Kalite, kullanışlılık, güvenli alışveriş, uzun ömürlü ürünler, ucuzluk ve çok daha fazlası var. 
Unutmayın ki dantel tığ çeşitleri başta olmak üzere tüm malzemeler ile yummak olarak her zaman yanınızdayız. Bol eğlenceli ve ekonomik alışverişler dileriz.

Dantel Tığları Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Dantel tığları seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini tek bir püf nokta olarak açıkladık. Umuyoruz ki bu püf nokta sizler için faydalı olur. Peki, bu püf nokta nedir? Elbette ki ürünü seçerken dikkat etmeniz gereken ilk öncelik açıklama kısmıdır. Evet, ürün açıklama kısmından söz ediyoruz. Ürün açıklama kısmı en önemli detaydır. 
Bu kısımda ürüne dair özellikler yazar. Yani dantel tığının mm numarası, rengi, kullanıldığı yerler, hangi tasarımlar için tercih edildiği vb. gibi bilgileri yazar. Bu da sizlere kolaylık sunar. Çünkü istediğiniz ürünün kalitesinden haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda da işleyeceğiniz dantel modelleriyle alacağınız dantel tığlarının uyumlu olup olmadığını tespit edebilirsiniz. 

Yummak ile Kendinizi Seçkin Hissedeceksiniz!

Evet, doğru anladınız. Yummak ile kendinizi aldığınız her üründe seçkin hissedeceksiniz. Neden mi? tabii ki en uygun ürünleri kaliteli olarak alacağınız için… Üstelik sadece dantel tığları da değil örgü işleri için ihtiyacınız olacak birçok örgü malzemesini mağazamız üzerinden kolaylıkla alabilirsiniz. Bunun için mağazamızı gözden geçirebilirsiniz. 
En azından bir fikir edinmeniz mümkün olacaktır. Sonrasında ise beğendiğiniz tüm malzemeleri en ekonomik fiyatlarla alma şansını yakalamış olacaksınız. O halde yummak ile keyifli ve ekonomik alışverişler diliyoruz. Her zaman en seçkin ürünlerimiz ile sizlerin yanındayız. 
Yükleniyor...