İNDİRİMLİ SATIŞLAR
İNDİRİMLİ SATIŞLAR
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Kartopu

Ürün bulunamadı.

Kartopu ip ve diğer tüm ip modellerinin bulunduğu yummak mağazamızla el işi sanatına başlamanın keyfine hazır olun. Örgü iplerinden tüm ip markalarında, kalitesinden ödün vermeyen tığ, şiş ürünlerinden tuhafiye ve tekstil ürünlerine kadar pek çok ürünün bir arada yer aldığı mağazamızdan ihtiyacınız olan tüm ürünleri alabilirsiniz. Zira aradığınız tüm malzemeler için sizlerin de vazgeçilmez adresi yummak mağazası olacak. 

Kartopu İp Nedir?

Kartopu ipi, yün işlerinin başında gelen ve hammaddesi akrilik olan bir ip türüdür. Genellikle gramaj olarak 100 gramdır. Kazak, çorap, atkı, bere, eldiven daha pek çok benzeri ürünün örülmesinde kullanılan bir yumak türüdür. Ayrıca bu yumak için örgü şişi 2.5-3.5 mm olmalıdır. Tığla örülecek ise tığ numarası 1 mm ile 3 mm arasında olmalıdır. Bu tığ ve şiş numaraları ile istediğiniz örgü modelini ortaya koyabilirsiniz. 
Aynı zamanda kartopu ipinde renk seçenekleri de oldukça fazladır. Özellikle de bebekler için öreceğiniz örgüler de yine bu ip çeşidini seçebilirsiniz. Yumuşak ve kaliteli olması özelliği ile bebeklerin veya çocukların ciltlerini tahriş etmez. Üstelik rengarenk olmasıyla da sevdiklerinize en çok sevdikleri renklerde örgüler örebilir, armağan olarak onlara uzatabilirsiniz. 

Kartopu İp Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Kartopu ipi alırken özellikler kısmını ihmal etmeyin. Ayrıca ipin hammaddesinin ne olduğuna da göz atın. Zira özellikler kısmında ipin içeriği, hammaddesi ve diğer tüm özellikleri yer almaktadır. Peki, neden özellikler kısmı önemli? Çünkü ürünlerin özellikler kısmında ürüne dair detaylı bilgiler yer alır. Boy, ebat, gramaj ve çok daha fazlası…
En önemlisi de örgü işine başlarken kullanacağınız şiş veya tığ numaralarını bilmiyorsanız bu noktada özellikler kısmı size yardımcı olacaktır. Hangi örgü ipi için hangi ip kalınlığı için kaç numara bir tığ veya şiş kullanacağınızı bu sayede kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Mağazamızın kartopu ipi çeşitlerinin her birinde özellikler kısmı sizler için hassasiyetle derlenmiştir. Göz atmayı unutmayın deriz…

Kartopu İp ile Neler Yapılabilir?

Kartopu ip ile yapabileceğiniz pek çok ürün vardır. Kazak, atkı, çorap, bere, eldiven ve çok daha fazla ürünü kartopu yumak yünü ile örebilirsiniz. Hatta sevdiklerinize ne hediye alacağınızı düşündüğünüzde aklınıza ilk olarak kartopu iple yapabileceğiniz ürünleri getirebilirsiniz. Birçok hediyeye göre manevi değeri yüksek olan el emeği göz nuru örgüler en güzel hediyelerden biri olacak. 
Mesela kızınıza rengarenk pançolar örebilir, ona özel günlerde güzel sürprizler yapabilirsiniz. Ya da eşinize soğuk günlerde takabileceği bereler işleyebilirsiniz. Üstelik zamanla ustası olacağınız bu örgü işiyle ürettiğiniz tüm ürünleri satarak maddi açıdan bir gelir elde edebilirsiniz. Kısacası çok fazla seçenek var, yeter ki siz hayallerinizi el sanatına dönüştürün…

Kartopu İp Nereden Alınır?

Kartopu ipi tuhafiye başta olmak üzere daha pek çok yumak satan mağazalardan alınabilmektedir. Ancak Türkiye’nin önde gelen ve sevilen mağazası olan yummak mağazamızdan da alabilirsiniz. Mağazamızı özel kılan şey içerisinde onlarca ürün bulunuyor olmasıdır. Örgü ipi modellerinden şiş ve tığ çeşitlerine, tekstil ürünlerinden tuhafiye malzemelerine kadar her şeyi mağazamızın çeşitli köşelerinde bulabilirsiniz. 
Aynı zamanda tüm ip markalarını da kolaylıkla bulabileceğiniz mağazamızdaki ipler uzun ömürlü, birinci kalite ürünlerdir. Alışverişinizi keyifle yapabileceğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her türlü örgü sanatı malzemesini bulabileceğiniz ürünler var. İstediğiniz zaman bu ürünleri alabilir, sevdiklerinize de şık örgü tasarımları hazırlayabilirsiniz. Bu el işi sanatı sizlerin de çok hoşuna gidecek. 

Kartopu İpinde Esneme Oluyor Mu?

Kartopu en sevilen örgü iplerinden yalnızca bir tanesidir. Örgü örerken sizleri yormaz ve naif bir dokunuş sunar. Yumuşak dokusu ile rahat bir şekilde öreceğiniz ürünler ile örgü sanatına çok hızlı bir şekilde alışabileceksiniz. Ayrıca çok da esneme payı olmayan bu iple öreceğiniz tüm kazaklar, patikler vb. gibi ürünler tam kalıp olacak. İşlerken çok da esneme yapmayan bu örgü sonucunda ortaya çıkan ürünler yumuşak ve rahat bir kullanım sunacak. 

Kartopu İp Fiyatları Ne Kadardır?

Kartopu ipler için doğru adresi bulduğunuzda fiyatların ne kadar da uygun olduğunu görebilirsiniz. Mesela piyasada birçok yerde bu ip modeli ve diğer tüm örgü malzemeleri satılıyor. Ancak mağazalar arasında illa ki üç aşağı beş yukarı fiyat farkı olabiliyor. 
Yummak mağazası olarak mağazamızda bulundurduğumuz tüm ürünleri uygun fiyatlarla alabilir, ekonomik alışverişiniz sonucunda mutlu olabilirsiniz. Çünkü mağazamızda yer alan her bir ürün en ucuz fiyatıyla ve elbette ki memnun kalacağınız kalitesi ile satılıyor. İstediğiniz o kaliteyi yakalayarak uygun maliyetli bir bütçe yakalayabileceksiniz. 

Kartopu İp Çeşitleri Nelerdir?

Kartopu ip çeşitleri için yummak mağazamızın örgü ipi modellerine göz atmanız yeterli olacaktır. Kategorilerimizde aradığınız o ipleri hiç zaman kaybetmeden kolaylıkla bulabileceksiniz. Zira biz yummak mağazası olarak sizlerin ihtiyacını karşılayacak malzemeleri sunuyoruz. Bu yüzden tereddüt etmeden istediğiniz ürünleri istediğiniz zaman alabileceksiniz. Keyifli alışverişler dileriz. 
Yükleniyor...